جملات زیبا بمناسبت روز جهانی محیط زیست

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

جملات زیبا بمناسبت روز جهانی محیط زیست

پست توسط suldoz »

روز جهانی محیط زیست، (به انگلیسی: World Environment Day، (مخفف انگلیسی:WED) روزی است که از سوی سازمان ملل برای افزایش آگاهی مردم برای نگهدار محیط زیست و تحریک سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای رویارویی با تخریب محیط زیست و گونه‌های زیستی‌جانوری، به عنوان روز میحط زیست انتخاب شده‌است. این روز پنجم ژوئن هرسال می‌باشد.

رشد روزافزون آلودگی و تخریب محیط زیست و بروز بحران‌های پی در پی زیست محیطی باعث شد دولت‌ها به طور جدی به تکاپو افتاده تا چاره‌ایی بیندیشند.

اراده جهانی برای حفاظت محیط زیست با تشکیل نخستین کنفرانس جهانی سازمان ملل متحد درباره انسان و محیط زیست که به کنوانسیون استکهلم معروف است، در سال ۱۹۷۲ در سوئد جنبه کاربردی پیدا نمود. در این سال مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تصویب ماده‌ای، ۵ ژوئن را روز جهانی محیط زیست اعلام کرد. به مناسبت روز جهانی محیط زیست در ایران ۱۵ تا ۲۱ خرداد هر سال به عنوان هفته محیط زیست نامگذاری شده‌است.
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

Re: جملات زیبا

پست توسط suldoz »

به مناسبت این هفته که اهمیت حیاتی برای همگان دارد از دوستان عزیز درخواست دارم در این رابطه زیباترین جمله مورد نظرشان را بیان کنن
و از مدیران سایت در خواست دارم به زیباترین جمله به انتخاب خودشان امتیازی در نظر بگیرنتصویر
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

محیط زیست بستری است برای زیست ایندگانمان، بستری زیبا و ایمن برای ایندگانمان فراهم کنیم(طاهر)تصویر
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

Like music and art, love of nature is a common language that can transcend political or social boundaries
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

mariya
جدید
جدید
تماس:

Re: جملات زیبا بمناسبت روز جهانی محیط زیست

پست توسط mariya »

محیط زیست ترکیب هنرهای انگشت های دست پروردگار بر پیکره طبیعت پاک سرشت است.
مردم جدید این دنیای مدرن،
بیشتر متمایل به تعقیب جمع هستند تا درک.
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان