تغییر در نحوه ی انتخاب محل تحصیل کارشناسی ارشد۹۳

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

تغییر در نحوه ی انتخاب محل تحصیل کارشناسی ارشد۹۳

پست توسط shimaa »

با سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان عزیز که دارند برای آزمون ارشد آماده میشن
همینطور که اطلاع دارید انتخاب محل تحصیل در آزمون ارشد امسال به بعد از آزمون موکول شده
یعنی همزمان با اعلام نتایج اولیه و اینکه داوطلبان از نمره و رتبه ی خودشون باخبر شدند میتونن اقدام به انتخاب محل تحصیل کنند' یعنی درست برعکسه روال سالهای پیش!!
خوب یا بد? نظر شما چیست?
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

Re: تغییر در نحوه ی انتخاب محل تحصیل کارشناسی ارشد۹۳

پست توسط majid8890 »

خوب خدا رو شکر

فکر میکنم منطقی ترین کار ممکن که میتونستند بکنند از سال های قبل و انجام نمیدادند همین کار بود

هم استرس داوطلبان کم میشه هم وقت دارند تا درست حسابی در مورد دانشگاه ها،اخلاق اساتید،آزمایشگاه ها .... با خیال آسوده یک تحقیق بکنند و بهترین گزینه رو انتخاب کنند.البته باز اگه فردا پشیمون نشن...
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

درسته حق با شماست' منم امیدوارم نظرشون عوض نشه
یکی از کسانی که پارسال به همین دلیل انتخاب محل تحصیل که قبل از آزمون بود خیلی ضرر کرد خوده من بودم' اگر داوطلب اول کارنامه خودشو ببینه و بتونه عاقلانه و درست بر اساس نمره ای که کسب کرده انتخاب کنه دیگه حق اش ضایع نمیشه
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

راستی دوستان عزیزی که ارشد امسال شرکت کردین' درجریان هستین که چرا انتخاب دانشگاه محل تحصیل عقب افتاده
به خاطر منو شما که دوست داریم اول کارنامه رو ببینیم و بعد انتخاب کنیم نیست بلکه گفته شده که هنوز لیست دقیق دانشگاه ها و ظرفیت هاشون معلوم نشده بود و مهمتر اینکه اون گرایش های جدیدی که گفتند قراره به بهداشت محیط اضافه بشه رو یادتونه? میخوان اعلامشون کنند که داوطلبها بتونن از اونها ام انتخاب کنن'مثل رشته ی پسماند ها و یا بهره برداری خطوط انتقال آب و...
من که با گرایش دار و تفکیک بخشهای مختلف بهداشت محیط موافقم' تخصصی تر میشه! :21:
این نیز بگذرد....
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان