تغییرات ایجاد شده در کنکور ارشد 93

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

تغییرات ایجاد شده در کنکور ارشد 93

پست توسط majid8890 »

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][RIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]در این دفترچه نحوه و زمان برگزاری آزمون و تغییرات صورت گرفته نسبت به سال گذشته بیان شده است[/HIGHLIGHT][/RIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][HIGHLIGHT=#ffffff]آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در روزهای 31 اردیبهشت و 1 خرداد برگزار خواهد شد[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][HIGHLIGHT=#ffffff]در این آزمون تغییراتی نسبت به سال قبل صورت گرفته است که می توان به موارد زیر اشاره کرد[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][HIGHLIGHT=#ffffff]
  • [RIGHT]دو سال سابقه کار بالینی برای شرکت در پرستاری اورژانس( تا تاریخ 31/6/94)[/RIGHT]
  • [RIGHT]کسب حد نصاب 50 درصد میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در ازمون هر رشته و کسب حداقل 30 درصد نمره کل آزمون جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی الزامی است[/RIGHT]
  • [RIGHT]زمان ثبت نام این آزمون از 1 بهمن تا 10 بهمن است و داوطلبان می توانند اطلاعات خود را از تاریخ 25 بهمن تا 30 بهمن ویرایش کنند[/RIGHT]
  • [RIGHT]در ازمون کارشناسی ارشد 94 داوطلب می تواند با توجه به مدرک کارشناسی خود در دورشته امتحانی (از دو گروه مجزا) شرکت کند.[/RIGHT]
  • [RIGHT]هزینه ثبت نامی برای هر گروه ثبت نامی 25 هزار است[/RIGHT]
  • [RIGHT]آوردن تلفن همراه و ماشین حساب و وسایل الکترونیکی در جلسه آزمون ممنوع می باشد[/RIGHT]
[/HIGHLIGHT][/FONT]
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

Re: تغییرات ایجاد شده در کنکور ارشد 93

پست توسط 157 »

سلام کسب 50درصد و30درصد یعنی چی /یعنی قبول شدن سختتر شده؟بدون ماشین حساب که نمیشه اقای میرزابیگی
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

تاریخ ازمون خیلی زوده ینی سه هفته افتاده جلوتر و واسه ماشاغلا اصلا خوب نیس. هر روز ی استرس جدید
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

pajohesh نوشته شده:تاریخ ازمون خیلی زوده ینی سه هفته افتاده جلوتر و واسه ماشاغلا اصلا خوب نیس. هر روز ی استرس جدید
ما دنبال کاریم شما دنبال مدرک
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

157 نوشته شده:سلام کسب 50درصد و30درصد یعنی چی /یعنی قبول شدن سختتر شده؟بدون ماشین حساب که نمیشه اقای میرزابیگی
30درصد از نمره کل سوال ها رو بگیرید که میشه(3.*420 نمره که یک چیزی حدود 126 نمره رو باید کسب کنید که البته این برای رشته ما یک چیز عادی و معمولیه این برای رشته هایی مطرح میشه که نمره قبولی اون ها خیلی پایینه تقریبا مثل بهداشت حرفه ای مثلا نمره بنده امسال 199 شده و شدم رتبه 7 در صورتی که رتبه 7 بهداشت حرفه ای نمره 153 دارن)
و همین طور باید 50 درصد میانگین نمره داوطلبان رو داشته باشید که این هم به همین صورت..
که این دو عدد برای رشته ما زیاد نگران کننده نیست.
بحث ماشین حساب که حذف شده من هم تعجب کردم و انشالله در دفترچه های بعدی و اطلاعیه های بعدی اصلاح بشه... ولی دوستان سعی کنند کمتر با ماشین حساب کار کنند و طریقه خوندن بعضی دروس رو کمی تغییر بدن البته اگر قرار بر حذف ماشین حساب باشه طریقه سوال دادن هم اگر خوشبینانه نگاه کنیم باید تغییر کنه...
باز من هم از اساتید خواهم پرسید

ولی به صورت کلی معمولا و متاسفانه این مشکلات و حرف ها و حاشیه های مربوط به کنکور چیز جدیدی نیست و همیشه بوده و هست داوطلبان عزیز سعی کنند کمی ساعات مطالعه رو افزایش بدهند و تمرکز بیشتری داشته باشند. انشالله موفق خواهند شد.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

هر سال اولش ماشین حسابو حذف میکنن ولی اخر سر برا رشته ما مجاز میکنن
این بحثو کلی گفتن
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان