نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

am27
جدید
جدید
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط am27 »

در سایت گروه آموزشی دکتر خلیلی سوالات مهندسی بهداشت گذاشته شده است نمیدونم محیط است یا حرفه ای
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوستان ،اقای چگینی باید بگم سوال 36انتقال مطمئنم گزینه الف هست چون اندازه شهر از شرایط اب وهوایی مهمتره من اینو از تو یه تست خوندم ولی متاسفانه به دلیل فرصت کم و عجله گزینه ب رو زدم سوال 40 اب گزینه ب زدم اخه 5-12 میشه دراصل همه غلط بود ولی من ب زدم سوال 47 باید حذف شه چون همه گزینه هاش نادرسته سوال 42 احساس میکنم تویه تست خوندم الف میشد نه ج منکه الف رو زدم ،خواهشمندم از اقای میرزا بیگی که مشارکت کنن در حل سوالات ببینیم کدوم جواب درسته با دونفر که نمیشه مقایسه کرد
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام اقای میرزا بیگی خواهشمندم تو پاسخ سوالاتی که با اقای چگینی شک داریم کمکمون کنین سوالای زبان وبقیه سوالاتم بزنین اقای چگینی ممنون از همکاریتون
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

am27 میشه لطف کنید سوالات خودتون تو سایت در این پست قرار بدید ممنون میشم هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم
نمایه کاربر
miilad
جدید
جدید
تماس:

پست توسط miilad »

سلام سوال 47مربوط ب تصفیه ی آب تمام گزینه هاش اشتباه هست یعنی حذفش میکنن؟ من خودم زدم ب اخه تنها گزینه ای ک حداقل ی قسمتش درست بود همین گزینه بود .حالا بنظرتون وقتی کاملا اشتباه باشه حذف میشه؟
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

157 نوشته شده:سلام دوستان ،اقای چگینی باید بگم سوال 36انتقال مطمئنم گزینه الف هست چون اندازه شهر از شرایط اب وهوایی مهمتره من اینو از تو یه تست خوندم ولی متاسفانه به دلیل فرصت کم و عجله گزینه ب رو زدم سوال 40 اب گزینه ب زدم اخه 5-12 میشه دراصل همه غلط بود ولی من ب زدم سوال 47 باید حذف شه چون همه گزینه هاش نادرسته سوال 42 احساس میکنم تویه تست خوندم الف میشد نه ج منکه الف رو زدم ،خواهشمندم از اقای میرزا بیگی که مشارکت کنن در حل سوالات ببینیم کدوم جواب درسته با دونفر که نمیشه مقایسه کرد
سوال 36 من مطمئنم ب درسته من حتی مجدد تستای خانیران و سینا دوبرادران رو چک کردم برای متوسط مصرف آب شرایط آب و هوایی و فشار آب بیشترین تأثیر رو داره . در مورد سوال حذف بو از آب باید بگم که من به رفرنس رجوع کردم اکسیداسیون از همه موثرتره . من خودم گزینه الف زدم ولی ج درست بود متأسفانه! در مورد سوال 47 حق با شماست همه گزینه ها غلط بود
نمایه کاربر
miilad
جدید
جدید
تماس:

پست توسط miilad »

میگم سوال 41تصفیه اب من تو تست ها مربوط ب کتاب دکتر سینا دوبرادران چک کردم الف میشه چجور میگن اکسداسیون !!
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

miilad نوشته شده:میگم سوال 41تصفیه اب من تو تست ها مربوط ب کتاب دکتر سینا دوبرادران چک کردم الف میشه چجور میگن اکسداسیون !!
خدا کنه که الف باشه چون منم الف زدم! ولی برای تصفیه آب اکسداسیون از همه بهتره
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

دوستان خواهش میکنم کسی سوالات دفترچه الف نداره؟ :29: :29: :29:
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام سوال 41 به احتمال زیاد همون الف هست این تست کاملا توخاطرم هست که جذب با کربن فعال میشه اقا میلاد و اقای چگینی لطفا بقبه سوالاتم جوابشو بنویسین حتی اگه همه رو نمیدونین همونایی که پاسخ دادین رو جوابشو بنویسین خواهش میکنم
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

امیدوارم وقتی میگیم تصفیه اب یعنی شما اگه دفترچه ب هم باشین به ترتیب همون سوالات واستون اومده جوابا به ترتیبی که اقای چگینی نوشتن هست فقط تو دفترچه ب درسا جابه جا شده متوجه شدین
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

من خود دفترچه رو می خوام انقدر استرس داشتم سر جلسه ترتیب سوالا یادم نمونده دفترچه رو می خوام تا از روش نگاه کنم سوالات پراکنده تو ذهنمه :29:
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

اهام یعنی دفترچه رو باخودتون ازسر جلسه برنداشتین حالا فهمیدم باشه ازین به بعد سوالات رو واستون خلاصه میزنیم باجواب
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

مگه شما برداشتید آوردید همراهتون؟ :13:
مگه اجازه میدادند؟
ممنون میشم اینکارو بکنید :22:
نمایه کاربر
157