نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط 157 »

ممنون مامان سپهر شماهم درصداتونو بگین-بچه ها کلید رو ازکجا پیدا کنیم توکتاب تست سینا دوبرادران دقیقا همه هست ولی کی بگرده توتستا پیداش کنه من میخوام برم خارج از شهر خواهش میکنم بچه ها اگه وقت دارین جوابارو پیدا کنین ممنون میشم
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

ممنون مامان سپهر شما هم درصداتونو بگین ،بچه ها هرکی رفرنس رو پیدا کرد بگه بقیه هم همونو وارد کنن
نمایه کاربر
GPC
جدید
جدید
حالت من: Ashegh
محل اقامت: خوزستان
تماس:

پست توسط GPC »

ممنون 157
تصویر
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

درصدای من با توجه به کلیدای سنجش
هیدرولیک 66 انتقال توزیغ 56 آب 61 فاضلاب 36 شیمی میکرو 55 هوا 22 مواد زائد جامد 47 کلیات 65 زبان 20
گند زدن به همه چی من مطمئنم همه سوالای هیدرولیک رو درست زدم
نمایه کاربر
mamanesepehr
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mamanesepehr »

من درصدام خیلی خوب نشده فقط زبانم بد نزدم (30) و کلیات72 شیمی و میکروب 63 انتقال 54 بقیه درصدام راضی نیستم هوا هیدرولیک ،تصفیه آب و فاضلاب خیلی کم زدم بین 27 تا 35 بعید بدونم امسال قبول بشم با سرکار و بچه احتمالاکلا بی خیال بشم بعید بدونم رتبه م زیر 200 بشه با این وضعیت
نمایه کاربر
GPC
جدید
جدید
حالت من: Ashegh
محل اقامت: خوزستان
تماس:

پست توسط GPC »

همه قبول میشید بجز منتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

بچه ها منکه منابع رو نداشتم کتابارو از کتابخونه گرفته بودم توروخدا جوابا رو پیدا کنین منکه همه رواز کتاب سینا دوبرادران دراورده بودم و واسشون ارسال کردم ولی نوشته باید طبق منبع باشه وگرنه رسیدگی نمیشه جان من منابع رو پیداکنین بفرستین منکه اعتراضامو طبق سینا دوبرادران ارسال کردم به امیدخداتصویر
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

السلام علیک یا صاحب الزمان آقا جان کی میایی یا امام زمان این بچه ها خیلی زحمت کشیدن به حق این شب متبرک دل همشون و دل من حقیر که هیچ امیدی جز به خدا ندارم که کمکم کنه و دعای خیر شما شاد کنید امسال هممون ارشد قبول بشیم آقا التماس دعا ازتون داریم
یا مهدی(عج) ادرکنی :53: :53: :53:
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

آقایون سلام
در رابطه با کلیدهای اشتباه چه باید کرد؟سوالاتی که جواب واضح و مشخص دارند را کلید اشتباه داده!!منبع ما هم سینادوبرادران و کتاب های خانیران هستش
به نظر شما این کلیدها لحاظ میشه یا اینکه درروزهای آینده تصحیح و دوباره تو سایت قرار میگیره؟
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[CENTER]دوستان تخمین رتبه ی سایت علوم پزشکی چرا اینجوریه فعال شده ثبت نامم کردم ولی وارد میشی یه صفحه خالیه تخمین رتبه رو هم که انتخاب می کنی نمیاره ؟پول میخواد؟ تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
mohtarami
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mohtarami »

باسلام.کنکور امسال سطح سوالات خوب بود ولی چیزی ک منو رنج میده عدم بردن ماشینحساب بود و بعدا ازدوستانمون که در حوزه های امتحانی مشهد زاهدان و بجنورد و..امتحان داده بودند مطلع شدم اونها اجازه داشتند ماشینحساب
ببرند وباوجود اینکه جواب دادن به سوالات هیدرولیک نیاز به وجود ماشینحساب داشت وجود ماشینحساب واقعا احساس میشد ومتاسفانه درصد کمی ازاین درس روزدیم و ب نظرم نتایج عادلانه نخواهدبود و انتظاردارم پیگیری بشه این قضیه..
نمایه کاربر
mamanesepehr
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mamanesepehr »

سلام
دقیقا توی حوزه تهران هم خبر داریم چند نفر یواشکی از ماشین حساب استفاده کردن ولی سازمان سنجش پزشکی زیر بار نمی ره می گن مراقب های ما ،به هیچ عنوان اجازه نمی دادن ولی اینطور نبوده..... ولی دیگه که فایده ای نداره اصل وقتون وفرصتمون بود که رفت من بعید بدونم تغییر زیادی به جز 3 یا 4 تست توی کلید نهایی داشته باشیم اگه کلید نهایی سالهای گذشته رو نگاه کنین همینطوره نهایتا 3 یا 4 تست حذف شده و یک یا 2 تست جوابش تغییر کرده
به نظر می یاد امسال اسون بودن امتحان رو با این کلید های غیر واقعی می خوان جبران کنن حالا توکل به خدا
نمایه کاربر
mohtarami
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mohtarami »

یواشکی بردن یه قضیه واینکه حوزه امتحانی علنا اجازه بده ک همه ماشین حساب ببرن یه قضیه جداست چراباید بی نظمی باشه چرانباید پاسخگو باشن...هیچکس نمیتونه درک کنه ک یه سوال رو تاانتها اعداد رو درفرمول جایگزین کنی و اخرش جذ ر و اعشار واعدادی برسی ک به راحتی و بادست قابل حل نبودند و همونطور رها کردمشون و افسوس میخورم درسیو ک میشد بالای هشتاد زد رو حالا کم بزنم...امیدوارم این موضوع پیگیری بشه و حدااقل بااین حوزه ها برخورد بشه....صحبت کنکور و رقابته ن ی امتحان ساده...
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

بچه ها تو رو خدا یکی راهنمایی کنه این تخمین رتبه سایت علوم پزشکی رو چه جوری انجام بدیم ؟چیکار کنیم؟ثبت نام کردم صفحه وارد میشم خالیه؟ :17:
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

دوستان کسی در مورد اشتباهات موجود در کلید سوالات اعتراض نمی کنه چرا همه ساکتید؟
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان