نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط pajohesh »

دوستان عزیزی که انتخاب شهر کردین لطفا بگید هر کی اولویتاش کدو شهر بوده. من اصفهان و یزد و اول میزنم چون واسم ازمایشگاه و کارهای تحقیقاتی خیلی مهمه
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوست عزیزم 20696من هرروز صبح به این سایت سر میزنم من اولویتم بیرجند هست وبس حیف رتبم که تلف اینجا شد کاش میشد رتبمو با یکی پایینتر ازخودم عوض میکردم اینجا 140هم قبولی میده ،بخاطر شرایط شغلیم وزندگیم باید اینجا باشم<span style="curror: pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('تصویر','editor');}">تصویر
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من رتبه م 40 شده. بنظر شما کدوم از دانشگاهها رو میتونم بیارم.واسم کارهای تحقیقاتی و ازمایشگاه خیلی مهمه.ممنون میشم کمکم کنید
nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

دوست 157 به نظرتون میشه با 163 رتبه بیرجند یا گنایاد قبول شد ؟
nastaran
آماتور
آماتور
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

من رتبه ای اوردم که حتی جای فکر کردن به تیپ دانشگاه و ازمایشگاه . اساتید رو هم ندارم فقط ارزومه که امسال یه طرفه بشه چون جای در جا زدن هم دیگه برام نیست
saban
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saban »

pajohesh نوشته شده:من رتبه م 40 شده. بنظر شما کدوم از دانشگاهها رو میتونم بیارم.واسم کارهای تحقیقاتی و ازمایشگاه خیلی مهمه.ممنون میشم کمکم کنید

دوست گرامی شما نمره ترازت چنده؟
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوستم نسترن جان امسال از بیرجندی ها که فعلا خبری نیس ازدوستام کسی قبول نشده پس دانشجو غیر بومی میگیرن اره حتما بزنی زاهدان رو حتما قبول میشی هر سه شهر بیرجندگناباد وزاهدان رو بزن
نمایه کاربر
sirjan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan »

سلام دوستان برا بومی بودن تو این مرحله ارزشی داره یعنی به بومی های یه استان سهمیه تعلق میگیره اگه جواب مثبته چقد
نمایه کاربر
sirjan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan »

سلام دوستان برا بومی بودن تو این مرحله ارزشی هست یعنی به بومی های یه استان سهمیه تعلق میگیره اگه جواب مثبته چقد
نمایه کاربر
sirjan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan »

کسانی که با شهریه قبول شن سال بعد میتونن شرکت کنند منعی نداره تو دفترچه هست مطالعه کنید
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

sirjan نوشته شده:کسانی که با شهریه قبول شن سال بعد میتونن شرکت کنند منعی نداره تو دفترچه هست مطالعه کنید

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][RIGHT][FONT=Arial,sans-serif]درصورتي كه ظرفیت رشته ها پس از اعلام نتايج كمتر از ۵٠ درصد ظرفیت اعلام شده باشد،اختیار تشكیل كلاسھا به عھده دانشگاه برگزار كننده مي باشد .لذا در صورت انحلال دوره،داوطلب مي تواند مجدداً در آزمون سال ٩۵ شركت نمايد[/FONT][/RIGHT][/FONT][/FONT]
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

sirjan نوشته شده:سلام دوستان برا بومی بودن تو این مرحله ارزشی هست یعنی به بومی های یه استان سهمیه تعلق میگیره اگه جواب مثبته چقد

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][RIGHT]براساس آئین نامه در ھر دانشگاه پذیرنده دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، دانش آموخته ی مقطع کارشناسی آن دانشگاه در اولویت پذیرش میباشد، لذا در صورتیکه فرد متقاضی دانشگاه محل تحصیل خود میباشد، پیشنھاد میشود داوطلب اولویت اول خود را دانشگاه محل تحصیلش انتخاب نماید[/RIGHT][/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]. [/FONT][/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]در غیر اینصورت نظر به اینکه براساس آئین نامه ملاک پذیرش، بالاترین امتیاز اکتسابی می باشد، بدیھی است در میان متقاضیان واجد شرایط آن رشته، فردی که حائز بیشترین امتیاز اکتسابی باشد در آن رشته محل پذیرفته خواھد شد [/FONT][/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma].[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

nastaran نوشته شده:دوست 157 به نظرتون میشه با 163 رتبه بیرجند یا گنایاد قبول شد ؟

به طور قطع نمیشه گفت شما با این رتبه کجا قبول میشید چون شرایط هر سال فرق می کنه و این بستگی به این داره کسایی که رتبشون از شما بهتره کجا رو انتخاب می کنن. یکی از دوستان من سال 92 با رتبه 113 گیلان قبول نشد ولی قزوین قبول شد ولی سال 93 رتبه 160 گیلان قبول شد
نمایه کاربر
zhalemoezzi
جدید
جدید
محل اقامت: سنندج
تماس:

پست توسط zhalemoezzi »

سلام بچه ها
من امروز سازمان سنجش بودم واسه اعتراض به درصدام .خیلیا اومده بودن و اعتراض داشتن .اونجا فقط یه برگه دادن دستمون و گفتن مشخصاتتونو بنویسیو و برید انتخاب شهر کنید و نتایج این اعتراشا شهریور میادو غیرمستقیم گفتن کسی اعتراش نکن :)
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

دوست گرامی من ترازم 56.1شده فک کنم.دقیق نمیدونم.چطور؟موثره؟
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان