نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط pajohesh »

اقای چگینی شما تصمیمیتون رو گرفتید؟الویتاتون کدوم دانشگاهها شد؟خیلی سخته
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

pajohesh نوشته شده:اقای چگینی شما تصمیمیتون رو گرفتید؟الویتاتون کدوم دانشگاهها شد؟خیلی سخته
من اول تهران بعد تربیت مدرس ،ایران ، شهید بهشتی ، البرز ،‌گیلان ،قزوین ، زنجان و همدان رو‌ انتخاب کردم
nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

farhadchegini نوشته شده:
pajohesh نوشته شده:اقای چگینی شما تصمیمیتون رو گرفتید؟الویتاتون کدوم دانشگاهها شد؟خیلی سخته
من اول تهران بعد تربیت مدرس ،ایران ، شهید بهشتی ، البرز ،‌گیلان ،قزوین ، زنجان و همدان رو‌ انتخاب کردم
سلام در مورد گیلان من اطلاع دارم دو ترم اول خوابگاه نمیدن سطح همدان و زنجان هم تو بهداشت محیط خوبه
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

157 نوشته شده:سلام دوستم نسترن جان امسال از بیرجندی ها که فعلا خبری نیس ازدوستام کسی قبول نشده پس دانشجو غیر بومی میگیرن اره حتما بزنی زاهدان رو حتما قبول میشی هر سه شهر بیرجندگناباد وزاهدان رو بزن
خیلی ممنونم دوست 157 عزیز من هر سه شهر رو میزنم توکل بخدا
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

zhalemoezzi نوشته شده:سلام بچه ها
من امروز سازمان سنجش بودم واسه اعتراض به درصدام .خیلیا اومده بودن و اعتراض داشتن .اونجا فقط یه برگه دادن دستمون و گفتن مشخصاتتونو بنویسیو و برید انتخاب شهر کنید و نتایج این اعتراشا شهریور میادو غیرمستقیم گفتن کسی اعتراش نکن :)
دوست عزیز منم معترض هستم با این که هیدرولک صفر زده بودم الان برام منفی اومده و کلی تو رتبم تاثیر گذاشته چقدر وقت داریم برای اعتراض ؟میشه ادرس دقیق رو برام بزارین ؟
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوستان ازکجا متوجه بشیم که ایا دانشگاهها 2ترمه هستن یا3ترمه
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام دوستان.بین الملل همون شبانست یا امسال اصلا شبانه نمیگیره؟؟؟... ی سوال دیگه اینکه به نظر شما مثلا دانشگاه تهران زده 11 نفر میخواد احتمالش هست ک ظرفیتشو دو سه تا بالا ببره!!!!!!!!
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

دوست عزیز 20696از اساتید تون یا دانشگاه شهرتون بپرسین چون اطلاعات بقیه هم مثل شماست نمیشه راهنمایی درستی کرد من فقط نمیدونم ازکجا بچه ها میدونن 2ترمست یا3ترمه
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

راستی 20696مگه شما قرار نبود مشهد رو بزنین شهر دورتر نرین چی شد پشیمون شدین یا خانواده راضی شدن اگه بتونین بره خیلی بهتره راستی بچه ها تربیت مدرس زده گواهی مدرسی اعطا میکنه که واسه عضو هیئت علمی شدن بدرد میخوره ،بچه ها به نظرتون مدرک ارشد رو از چه شهری گرفتن توی استخدامی تاثیر داره یا واسه دکترا خوندن امتیاز داره کدوم شهر ارشدتو بگیری؟
نمایه کاربر
zhalemoezzi
جدید
جدید
محل اقامت: سنندج
تماس:

پست توسط zhalemoezzi »

نسترن جان من رفتم وزارت بهداشت تهران بلواره ایوانکه که اگر خواستی بری تازه صبر کن بعد اومدن پاسخنامه برو که مطمئن باشی یا اول زنگ بزن بعد برو
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

با سلام و عرض تبریک به همه دوستانی که رتبه های برتر را کسب کردند:41:و آرزوی موفقیت برای سایر دوستان .به نظر من افرادی که شانس تحصیل در دانشگاه های تهران براشون پیش اومده را از دست ندن دانشگاه های تهران جزء دانشگاه های مطرح جهان هستن .
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

دوستان عزیز 157 ، آقای چگینی و پژوهش ممکنه منابعی رو که مطالعه کردید رو معرفی کنید ؟ بخصوص آلودگی هوا ، مواد زائد جامد ، تصفیه آب و تصفیه فاضلاب و اینکه هنوز هم میشه از کتاب های آلودگی هوای و مواد زائد خانیران استفاده کرد ؟
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

دوست عزیز 157 من ک قبلا گفته بودم الویتم تهرانه یا مشهد!!تصمیم دارم تهرانو اول بزنم بعدش مشهد...ولی چه فایده وقتی خبر از استخدامی و کار نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

[quote="zhalemoezzi"]نسترن جان من رفتم وزارت بهداشت تهران بلواره ایوانکه که اگر خواستی بری تازه صبر کن بعد اومدن پاسخنامه برو که مطمئن باشی یا اول زنگ بزن بعد برو[/quo

ممنونم عزیزم منم منتظرم تا پاسخنامه ها بیاد سپاس که جواب دادین :8:
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام به دوستان.دوست 0224 رفرنس ارشد:
برای الودگی هوا شما باید اول دو جلد ترکیان رو بخونین بعدش جرمی کولز فصل 1و 2و3 که خیلی مهمه.در طی خوندن خلاصه نویسی یادتون نداره چون این خلاصه ها بعدن به دردتون میخوره
مواد زائد: چوبانگلوس و کتاب دکتر ززولی که اسمشو دقیقا یادم نیس مهمن.جزوه دکتر مختاری
تصفیه آب :کتاب همر فصل 2و7، تکنولوژی اب و فاضلاب
تصفیه فاضلاب:کتاب 6 جلد متکف ،تکنولوژی اب و فاضلاب،
کتاب های خانیران تنها نمیشه واسه کنکور خوند شما بایستی ابتدا منابع رو قشنگ بخونین و خلاصه برداری کنین.در انتها یکی دو ماه اخر تست بخونین .البته تست سینا دو برادران هم خوبه ولی من متاسفانه این کتابو پیدا نکردم و واسه ارشد نخوندم.موفق باشین
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان