نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط gmcatb »

سلام دوستان لینک بررسی نتایج ازمون اومده ولی کلی ادا در اورده
من اعتراضم رو تایپ کردم نوشته قبلا اعتراضتون ثبت شده
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

منم برای سه تا درس اعتراض کردم تایید که زدم نوشت اعتراضتون قبلا ثبت شده ؟ :40:
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

این سنجشم با این کاراش واقعا حرس ادممو در میاره تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

منم همچنین

همش الکیه بابا .................

کلا امسال سلیقه ای بود از کلید سوالا گرفته تا این اخریش که فرم اعتراض باشه

خدا اخرمونو به خیر بگذرونه

تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

dostar نوشته شده:دوستانی که مکانیک سیالات خوب زدن می تونن بگن این سوال(ارشد امسال) چرا جواب رو 10 زده , به نظر من اگر خواسته بود نیمی از اب بیرون بریزد 10 میشه این در حالی که سوال خواسته بیرون نریزد پس جواب میشه 5

مخزنی به طول 4 متر و پهنای 5متر و ارتفاع 2 متر حاوی اب به ارتفاع 0.5 متر است مخزن با حداکثر چه شتاب ثابت افقی بر حسب متر بر مجذور ثانیه حرکت نماید تا آب از آن بیرون نریزد؟
0.5
1
5
10
گزینه د درسته. در موقع حرکت با توجه به جابجایی آب طول حجم اشغال شده توسط آب 2 متر و ارتفاع آب هم 2 متر ، a/g = تانژانت تتا ، تانژانت تتا برابر با 2 تقسیم بر 2 در نتیجه اگه ما g رو 10 فرض کنیم a=10
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

z_12500 نوشته شده:
farhadchegini نوشته شده:
z_12500 نوشته شده:سلام دوستان...خسته نباشید :53:...من رتبه 2 ارشد بهداشت محیط امسال هستم.......تو اولویت اولم دانشگاه تهرانو زدم..رتبه های تک رقمی اینجا کیا هستن و اولویت اولشونو کجا زدن؟؟؟
دوست عزیز بهتون تبریک می گم
من رتبه تک رقمی نشدم ولی خب رتبه نسبتا خوبی آوردم 24 ،اولویت اولم رودانشگاه تهران زدم ولی فکر نکنم اونجا قبول بشم بعد از اون تربیت مدرس و دانشگاه ایران رو زدم
منم بهتون تبریک میگم اقای چگینی....احتمالن دانشگاه تهران قبول بشین چون خیلیا ب دلیل مسافت اون جا رو نمیزنن....چرا انتخاب دومتون تربیت مدرس هست؟؟دانشگاه بهشتی رو چرا تو اولویتتون نزدید؟من از اساتید پرسیدم گفتن بهتره از وزارت بهداشت خارج نشید و مدرس زیر نظر وزارت علوم هست؟من اول تهران بعد بهشتی و ایران و مدرس رو زدم....

برای من خوابگاه خیلی مهمه چون شهید بهشتی خیلی سخت خوابگاه می ده . با این حال به توصیه شما عمل می کنم .
به نظر شما بین ایران و شهید بهشتی کدوم بهتره
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من استادم دانشگاه تربیت مدرس خوندن ایشون تربیت مدرس رو خیلی سطحشو بالا میدونستن و میدونید که دکتر موسوی که در رشته ما خیلی حرف داره واسه گفتن در دانشگاه تربیت مدرس حضور دارند و از لحاظ کارتحقیقاتی این دانشگاه خیلی حمایت میکنه. بنظر من آقای چگینی شما انتخاب خوبی کردید.رنکینگش واقعا از دانشگاه ایران و بهشتی بالاتره. به انتخابتون ایمان داشته باشین
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط dostar »

farhadchegini نوشته شده:
dostar نوشته شده:دوستانی که مکانیک سیالات خوب زدن می تونن بگن این سوال(ارشد امسال) چرا جواب رو 10 زده , به نظر من اگر خواسته بود نیمی از اب بیرون بریزد 10 میشه این در حالی که سوال خواسته بیرون نریزد پس جواب میشه 5

مخزنی به طول 4 متر و پهنای 5متر و ارتفاع 2 متر حاوی اب به ارتفاع 0.5 متر است مخزن با حداکثر چه شتاب ثابت افقی بر حسب متر بر مجذور ثانیه حرکت نماید تا آب از آن بیرون نریزد؟
0.5
1
5
10
گزینه د درسته. در موقع حرکت با توجه به جابجایی آب طول حجم اشغال شده توسط آب 2 متر و ارتفاع آب هم 2 متر ، a/g = تانژانت تتا ، تانژانت تتا برابر با 2 تقسیم بر 2 در نتیجه اگه ما g رو 10 فرض کنیم a=10
ببخشید اقای چگینی میشه راه حل این سوال رو هم بگید؟

فشار در عمق 1.5 فوتی از جیوه برابر با چند پوند بر اینچ مربع است؟
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

0224 نوشته شده:دوست عزیزم 12500 بابت اعلام درصداتون خیلی ممنونم.زنده باشید . امان از دست این آلودگی هوا واقعا آدم فکر می کنه با این رفرنسی که اعلام کردن (کولز ) همه ما سر کاریم . معلوم نیست از کجا سوال در میارن !!! اصلا اگه برای خوندنش زمان نزاریم و وقتو رو خوندن درسای دیگه بزاریم فکر کنم بیشتر به نفعمون باشه .
هیچ وقت درسی رو کنار نذارین حتی اگه 3 فصل کولز رو بخونین بهتره اون رو کنار بذارین چون ممکنه سوالا اسون بدن...من میخاستم میکروب رو کنار بذارم این کارو نکردم خوشبختانه سوالاش اسون بود و تونستم درصد خوبی بزنم!
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

دانشگاه بهشتی گروه بهداشت محیطش قویه....حالا میگین خوابگاه نداره دیگه انتخاب با خودتونه تصویر...دانشگاه تربیت مدرس واسه ادامه تحصیل یه کم مشکل پیش میاد واسه دکترا تربیت مدرس بیشتر دانشجویا خودشو جذب میکنه و دانشگاه های وزارت بهداشت(تهران و بهشتی و ایران و.....) دانشجویا خودشونو بهتر میگیرن و ظرفیت جذب وزارت بهداشت واسه ادامه تحصیل بیشتر از مدرس هست. دانشگاه ایران هم بعد تهران و بهشتی هست
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

دوستان من یه نامه سر گشاده برا اعتراض نوشتم ولی تو پرینت فقط سه خط اول پرینت شده فکر کنم اونا هم همین سه حط رو ببینن اینجوری باشه فقط احوال پرسی منو میبینن میگن چقد بچه مودبی
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

دوستان شما فقط, دروسی را که اعتراض داشتید نوشتید یا مث من توضیح دادین
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

sirjan63 نوشته شده:دوستان شما فقط, دروسی را که اعتراض داشتید نوشتید یا مث من توضیح دادین
سلام
من درس انتقال توزیع رو 82% زدم برام 55.56 حساب کرده،درس زبان 45% برام25 زده و مکانیک سیالات 47% که 33.33 حساب کرده من توضیح مفصلی دادم اما بدون پاسخنامه اینا چطور قابل پیگیری هستش نمیدونم؟! در کل فکر میکنم ماست مالی میکنن میره پی کارش
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من تااونجایی ک اطلاع دارم تربیت مدرس بهت مدرک هیئت علمی میده که میتونی با اون مدرک بغیر دانشگاه درمراکز تحقیقاتی مرتبط بارشته مون مشغول بکارشد چون تازمان مدرک ماتمام دانشگاهها دیگ جایی برای ما ندارند
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من تااونجایی ک اطلاع دارم تربیت مدرس بهت مدرک هیئت علمی میده که میتونی با اون مدرک بغیر دانشگاه درمراکز تحقیقاتی مرتبط بارشته مون مشغول بکارشد چون تازمان مدرک ماتمام دانشگاهها دیگ جایی برای ما ندارند
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان