نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط nastaran »

دوستان چرا اینقدر امسال سنجش بازی در اورد سرمون من برای درصد هیدرولیکم اعتراض دارم چیکار باید بکنم این از سایت سنجش؟اینم از اینکه اجازه اعتراض حضوری نداری چون میگن لینک گذاشتیم برای اعتراض که همش ارور سرور میده
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

nastaran نوشته شده:دوستان چرا اینقدر امسال سنجش بازی در اورد سرمون من برای درصد هیدرولیکم اعتراض دارم چیکار باید بکنم این از سایت سنجش؟اینم از اینکه اجازه اعتراض حضوری نداری چون میگن لینک گذاشتیم برای اعتراض که همش ارور سرور میده
بنظرشما بدون پاسخنامه میشه کاری کرد؟!قرار بود پاسخنامه بذارن
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

dostar نوشته شده:
farhadchegini نوشته شده:
dostar نوشته شده:دوستانی که مکانیک سیالات خوب زدن می تونن بگن این سوال(ارشد امسال) چرا جواب رو 10 زده , به نظر من اگر خواسته بود نیمی از اب بیرون بریزد 10 میشه این در حالی که سوال خواسته بیرون نریزد پس جواب میشه 5

مخزنی به طول 4 متر و پهنای 5متر و ارتفاع 2 متر حاوی اب به ارتفاع 0.5 متر است مخزن با حداکثر چه شتاب ثابت افقی بر حسب متر بر مجذور ثانیه حرکت نماید تا آب از آن بیرون نریزد؟
0.5
1
5
10
گزینه د درسته. در موقع حرکت با توجه به جابجایی آب طول حجم اشغال شده توسط آب 2 متر و ارتفاع آب هم 2 متر ، a/g = تانژانت تتا ، تانژانت تتا برابر با 2 تقسیم بر 2 در نتیجه اگه ما g رو 10 فرض کنیم a=10
ببخشید اقای چگینی میشه راه حل این سوال رو هم بگید؟

فشار در عمق 1.5 فوتی از جیوه برابر با چند پوند بر اینچ مربع است؟
جرم مخصوص جیوه برحسب فوت 26.4 ، مقدار g بر حسب فوت 32.2 ، با توجه به فرمول فشار = جرم مخصوص * g* ارتفاع =26.4*32.2*1.5 جواب میشه 1275 ولی چون برحسب پوند بر اینچ مربع خواسته عدد بدست اومده رو باید تقسیم بر 144 کنیم که جواب 8.8 بدست میاد
آخرین ويرايش توسط 1 on farhadchegini, ويرايش شده در 12.
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

:53:
آخرین ويرايش توسط 1 on farhadchegini, ويرايش شده در 12.
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

از قبل مشخص بود که سنجش پاسخنامه رو نمی زاره . تصور کنید که پاسخنامه رو میزاشتن اونوقت چه جنجالی پیش میومد . فکر کنم کلا از اول همه رتبه بندی تغییر می کرد!
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

farhadchegini نوشته شده:از قبل مشخص بود که سنجش پاسخنامه رو نمی زاره . تصور کنید که پاسخنامه رو میزاشتن اونوقت چه جنجالی پیش میومد . فکر کنم کلا از اول همه رتبه بندی تغییر می کرد!
داش فرهاد از صمیم قلب برایت آرزوی موفقیت های بیشترو دارم
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

gmcatb نوشته شده:
farhadchegini نوشته شده:از قبل مشخص بود که سنجش پاسخنامه رو نمی زاره . تصور کنید که پاسخنامه رو میزاشتن اونوقت چه جنجالی پیش میومد . فکر کنم کلا از اول همه رتبه بندی تغییر می کرد!
داش فرهاد از صمیم قلب برایت آرزوی موفقیت های بیشترو دارم
ممنون آقا محسن هرچند که امسال حقت خورده شد ولی نگران این موضوع نباش شاید خواست خدا بوده . فعلا برای تو مهمترین چیز مسئله کار هستش ، ایشالا امسال همه بهداشت محیطیا برن سر کار
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

دوستان سایت موژ رو فراموش نکنین و خبر قبولیتونو حتما بزارین تو سایت...از صمیم قلبم برای همتون ارزوی موفقیت دارم و این اسامی کاربری هیچ وقت از ذهنم پاک نخواهد شد به امید روزای خوش برای بهداشت محیطی های خوب و با تشکر فراوان از جناب اقای مهندس ندرلو که مثل یه برادر بزرگتر در کنارمونه ....
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

gmcatb نوشته شده:
nastaran نوشته شده:دوستان چرا اینقدر امسال سنجش بازی در اورد سرمون من برای درصد هیدرولیکم اعتراض دارم چیکار باید بکنم این از سایت سنجش؟اینم از اینکه اجازه اعتراض حضوری نداری چون میگن لینک گذاشتیم برای اعتراض که همش ارور سرور میده
بنظرشما بدون پاسخنامه میشه کاری کرد؟!قرار بود پاسخنامه بذارن
من تا چهارشنبه منتظر پاسخنامه میمونم اگه نیومد میرم سنجش پزشکی .....
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

بچه ها من به این نتیجه رسیدم چه فایده داره درس خوندن وقتی تو رشتمون این همه دکترا گرفتن ولی بیکارن!!!!!!به خدا شیطونه میگه اصلا ارشدو نخونم برم پی طرحم....دوستان یکی کمکم کنه این افکار داره ازارم میده. تصویر
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

gmcatb نوشته شده:
sirjan63 نوشته شده:دوستان شما فقط, دروسی را که اعتراض داشتید نوشتید یا مث من توضیح دادین
سلام
من درس انتقال توزیع رو 82% زدم برام 55.56 حساب کرده،درس زبان 45% برام25 زده و مکانیک سیالات 47% که 33.33 حساب کرده من توضیح مفصلی دادم اما بدون پاسخنامه اینا چطور قابل پیگیری هستش نمیدونم؟! در کل فکر میکنم ماست مالی میکنن میره پی کارش
دوست عزیز رتبه شما چند شده؟؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

nastaran نوشته شده:دوستان سایت موژ رو فراموش نکنین و خبر قبولیتونو حتما بزارین تو سایت...از صمیم قلبم برای همتون ارزوی موفقیت دارم و این اسامی کاربری هیچ وقت از ذهنم پاک نخواهد شد به امید روزای خوش برای بهداشت محیطی های خوب و با تشکر فراوان از جناب اقای مهندس ندرلو که مثل یه برادر بزرگتر در کنارمونه ....
سلام، با تشکر از ابراز لطفتان امیدوارم شما و همه دوستان نه تنها در آزمون ارشد که در آزمون زندگی موفق و موید باشید ممنونم.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

pajohesh نوشته شده:من تااونجایی ک اطلاع دارم تربیت مدرس بهت مدرک هیئت علمی میده که میتونی با اون مدرک بغیر دانشگاه درمراکز تحقیقاتی مرتبط بارشته مون مشغول بکارشد چون تازمان مدرک ماتمام دانشگاهها دیگ جایی برای ما ندارند
سلام من ازاستادم درمورد این مدرک پرسیدم میگه قبلا ازمونش جدا بود این مدرک ارزش داشت ولی الان این مدرک الکیه به درد نمیخوره میگن واسه هیئت علمی خوبه ولی دروغه
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

naderloo نوشته شده:
nastaran نوشته شده:دوستان سایت موژ رو فراموش نکنین و خبر قبولیتونو حتما بزارین تو سایت...از صمیم قلبم برای همتون ارزوی موفقیت دارم و این اسامی کاربری هیچ وقت از ذهنم پاک نخواهد شد به امید روزای خوش برای بهداشت محیطی های خوب و با تشکر فراوان از جناب اقای مهندس ندرلو که مثل یه برادر بزرگتر در کنارمونه ....
سلام، با تشکر از ابراز لطفتان امیدوارم شما و همه دوستان نه تنها در آزمون ارشد که در آزمون زندگی موفق و موید باشید ممنونم.
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

با سپاس فراوان از پاسخ شما جناب اقای مهندس ندرلو...ما همیشه قدردان زحمتات و محبتهای شما خواهیم بود
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان