نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط farhadchegini »

pajohesh نوشته شده:اقای چگینی چراشماساری رو نزدیدالبته ببحشیدجسارت نباشه این سوالومیپرسم.چون امسالدشنیدم بهش دکترا میدن
خواهش میکنم .
درسته گیلان و مازندران همجوار هستند ولی فاصله بین رشت تا ساری نزدیک به 10 ساعته ، باز تهران خیلی بهتره . من باز تردید دارم که تهران رو اولویت اول بزنم یا رشت رو، تهران سطحش بالاتره ولی مسأله رفت و آمد وجود داره . رشت برای من راحتره ولی سطحش خیلی خیلی پائین، نگرانم اگه رشت بخونم برای دکترا گیر کنم
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

20696 نوشته شده:سلام دوستان ،تبریک میگم به آقای ترکاشوند،امیدوارم موفق باشن تصویرآقای ترکاشوند من از اساتیدم پرسیدم دانشگاه تهران چطوره ایشون گفتن دیگه دانشگاه تهران مثل سابق نیست،مثلا واسه طرح های پژوهشی به ارشدا طرح نمیدن فقط دکترا و اینکه این دانشگاه خیلی شلوغه تمام کار دست خود دانشجویه ..به نظر من انتخاب شما عالیه...انتخاب منم اول دانشگاه ایران شده
چرا دانشگاه ایران رو اول زدین؟؟اساتید شون چ جوریه؟اگه اطلاعاتی دارین بگین ما هم مطلع باشیم :39:
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

z_12500 نوشته شده:
20696 نوشته شده:سلام دوستان ،تبریک میگم به آقای ترکاشوند،امیدوارم موفق باشن تصویرآقای ترکاشوند من از اساتیدم پرسیدم دانشگاه تهران چطوره ایشون گفتن دیگه دانشگاه تهران مثل سابق نیست،مثلا واسه طرح های پژوهشی به ارشدا طرح نمیدن فقط دکترا و اینکه این دانشگاه خیلی شلوغه تمام کار دست خود دانشجویه ..به نظر من انتخاب شما عالیه...انتخاب منم اول دانشگاه ایران شده
چرا دانشگاه ایران رو اول زدین؟؟اساتید شون چ جوریه؟اگه اطلاعاتی دارین بگین ما هم مطلع باشیم :39:
منم شنیدم هیئت علمی ایران از بقیه دانشگاهها قوی تره
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام دوستان.اتفاقا هیئت علمی دانشگاه تهران رو بردتره اقای چگینی ...من تنها به خاطر امکانات خوابگاهی مجبورم اونجا رو بزنم و اینکه میدونم دانشگاه تهران رو نمیارم...اگه واسه اساتید قوی میخواین اول دانشگاه تهران بعد شهید بهشتی و بعدش تربیت مدرس عالیه. تصویرکلا تو دانشگاه های بزرگ دانشجو باید خودش پیگیر درسا باشه .
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

سلام.هرکدوم از دوستان واسه انتخاب شهرشون ی دلیل دارن مسافت کار اساتید خوابگاه ولی نظرشخصی بنده اینه ک ماهیت ارشد به کارتحقیقاتیشه ک زودیادبگیری و اینقدخبره باشی ک خودت همه کاراتو انجام بدی و بنظرمن اساتیدمثه دانشگاه تهران اینقد وقت ندارن ک بخان ب بچهلی ارشداین چیزارو یادبدن و همونجور ک دوست20696گفتن دانشجوخودش بایدمستقل باربیاد.بایدلااقل بعد ارشدخودت ب تنهایی بتونی ی مقاله در حد ای اس سی یا پروپوزال بنویسی.من اگ توشهرخودم ارشد بود و یک استادخوب پیدامیکردم ک وقت داشته باشه هرچی یاد داره رو دراختیارمن قرار بده حتماشهرخودم رو میزدم.چون دیگه مشکل رفتوامد وخابگاه و سرکار و دلتنگی رو نداشتم و حتی تعطیلاتم میتونستم کارتحقیقاتی انجام بدم
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

زهرا خانم من تو تخمین رتبه نفر2بودم رتبم شد 7،چطور شما نفر دوم بودین
خانم سیرجان من هرروز تو تلگرام هستم

احسنت به همه دوستان که خوب دادن انشالله همتون موفق باشین منم دوستم اصلا ازدانشگاه تهران راضی نیس میگه همه چی پاگردن خودمونه، استادمم میگه شهرای کوچیک اموزششون بهتره ولی تربیت مدرس تو تحقیقات ادمو قویتر میکنه ولی استادم میگه من صبح تاشب درگیر تحقیقات بودم خیلی باید وقت میذاشتی
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

دوستان عزیز
ببخشید وارد بحثتون میشم. خب من سال 88 کنکور ارشد دادم. زمان هم خیلی وقته گذشته.
بعضی از دوستان میگن فلان دانشگاه اساتید قوی تر داره.
دوستان عزیز همه اساتید تقریبا شبیه هم هستند همشون از یه جا فارغ التحصیل شدند. خیلی تفاوت ندارن.

اگر تو دانشگاه منتظرید که کسی چیزی یادتون بده سخت در اشتباهید.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
تماس:

پست توسط z_12500 »

157 نوشته شده:زهرا خانم من تو تخمین رتبه نفر2بودم رتبم شد 7،چطور شما نفر دوم بودین
خانم سیرجان من هرروز تو تلگرام هستم

احسنت به همه دوستان که خوب دادن انشالله همتون موفق باشین منم دوستم اصلا ازدانشگاه تهران راضی نیس میگه همه چی پاگردن خودمونه، استادمم میگه شهرای کوچیک اموزششون بهتره ولی تربیت مدرس تو تحقیقات ادمو قویتر میکنه ولی استادم میگه من صبح تاشب درگیر تحقیقات بودم خیلی باید وقت میذاشتی
خانم 157 من تو تخمین 3 بودم ولی چون چند بار ویرایش کرده بودم دیگه اخرین بار سایت اجازه ویرایش به من نمیداد واسه همین چون نمره ام 243 شده بود خودمو اونجا دوم میدونستم و نفر دوم ک نمره اش 235 شده بود سوم میشد:)
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
تماس:

پست توسط z_12500 »

این ک باید دانشجو خودش پیگیر و فعال باشه بحث جدایی هست....مهم امکانات دانشگاهی و داشتن اساتید مجرب و برد و داشتن هم کلاسی های قوی و با انگیزه هست تا انگیزه ای واسه دانشجو برای پیشرفت باشه......من تو دانشگاهی ک درس میخوندم بچه های فعالی واسه ادامه تحصیل و نوشتن مقاله نداشتن...وقتی دانشجو بی انگیزه باشه باالطبع اساتید هم علاقه ای نشون نمیدن و من تنها دانشجوی قبولی ارشد محیط تو ورودی خودمون هستم..کلن افراد بی انگیزه ک هدفی نداشتن:(
در مورد دانشگاه تربیت مدرس هم یکی از همکارای دوستام با مدرک دکتری از دانشگاه مدرس فارغ التحصیل شدن و واسه دانشگاه ایلام درخواست هئیت علمی دادن ولی دانشگاه ایلام با این ک نیرو میخاد قبول نکرده و گفته تا زمانی ک فارغ التحصیل دکتری از وزارت بهداشت داریم از وزارت علوم(تربیت مدرس) نیرو نمیگیریم...واسه همین اساتید گفتن مدرس رو انتخاب اخر بزنید تصویر
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
تماس:

پست توسط z_12500 »

مریم جان با رتبه 22 احتمالن دانشگاه تهران قبول میشید تصویر
نمایه کاربر
mamanesepehr
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mamanesepehr »

سلام دوستان من خودم کارمند هستم ،در مورد ماموریت آموزشی (به گفته اقای چگینی) باید عرض کنم ،خیلی وقت که ماموریت آموزشی لغو شده و همکاران ما که برای ادامه تحصیل، از مرخصی هاشون استفاده می کنند و یا مرخصی بدون حقوق می گیرن، حالا آقای چگینی مطمئن هستین که می شه استفاده کرد ،اگه هست ما رو هم راهنمایی کنید.تصویر
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

با سلام خدمت دوستان عزیز
اول تبریک عرض میکنم خدمت تمامی دوستان که رتبه قبولی رو کسب کردن
و دوستانی هم که به هر دلیلی رتبه کسب نکردن انشالله سنوات آینده...
در مورد دانشگاه ها عرض کنم که به نظر من دانشگاهی رو انتخاب کنید که اساتید بزرگ این رشته رو داره دوم این که مقطع PHD رو داشته باشه و سوم هم بحث آزمایشگاه
در مورد دانشگاه تهران هم عرض کنم طبیعتا بهترین اساتید و آزمایشگاه ها ی مربوطه در این دانشگاه ست... و این که بیشتر دانشجو محوره تا اجبار و ... که این یک نقطه قوت برای این دانشگاه ست. چون اگر کسی میل به کار پژوهشی و... داشته باشه شرایط براش فراهمه و کسی هم که برای مدرک اومده فقط اون شرایط هم محیاست...
دانشگاه تربیت مدرس هم از لحاظ ارزش مدرک طبیعتا بعد از تهرانه و این که سخت گیره و ... دلیل بر خوبی و بدی دانشگاه نیست این دانشگاه هم استاد بزرگی مثل دکتر غلامرضا موسوی رو داره که بسیار ادم بزرگی هستند.و دانشگاه تهران هم اساتید بزرگی مثل دکتر محوی،دکتر مصداقی نیا،دکتر ندافی،دکتر نبی زاده،دکتر ناصری،دکتر دهقانی،دکتر علی محمدی،دکتر یونسیان،دکتر یغماییان و.... رو داره که هر کدوم جز متخصصین به نام جهانی هستند در این رشته...
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

majid8890 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
اول تبریک عرض میکنم خدمت تمامی دوستان که رتبه قبولی رو کسب کردن
و دوستانی هم که به هر دلیلی رتبه کسب نکردن انشالله سنوات آینده...
در مورد دانشگاه ها عرض کنم که به نظر من دانشگاهی رو انتخاب کنید که اساتید بزرگ این رشته رو داره دوم این که مقطع PHD رو داشته باشه و سوم هم بحث آزمایشگاه
در مورد دانشگاه تهران هم عرض کنم طبیعتا بهترین اساتید و آزمایشگاه ها ی مربوطه در این دانشگاه ست... و این که بیشتر دانشجو محوره تا اجبار و ... که این یک نقطه قوت برای این دانشگاه ست. چون اگر کسی میل به کار پژوهشی و... داشته باشه شرایط براش فراهمه و کسی هم که برای مدرک اومده فقط اون شرایط هم محیاست...
دانشگاه تربیت مدرس هم از لحاظ ارزش مدرک طبیعتا بعد از تهرانه و این که سخت گیره و ... دلیل بر خوبی و بدی دانشگاه نیست این دانشگاه هم استاد بزرگی مثل دکتر غلامرضا موسوی رو داره که بسیار ادم بزرگی هستند.و دانشگاه تهران هم اساتید بزرگی مثل دکتر محوی،دکتر مصداقی نیا،دکتر ندافی،دکتر نبی زاده،دکتر ناصری،دکتر دهقانی،دکتر علی محمدی،دکتر یونسیان،دکتر یغماییان و.... رو داره که هر کدوم جز متخصصین به نام جهانی هستند در این رشته...
جهانی ؟؟؟؟؟
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

mamanesepehr نوشته شده:سلام دوستان من خودم کارمند هستم ،در مورد ماموریت آموزشی (به گفته اقای چگینی) باید عرض کنم ،خیلی وقت که ماموریت آموزشی لغو شده و همکاران ما که برای ادامه تحصیل، از مرخصی هاشون استفاده می کنند و یا مرخصی بدون حقوق می گیرن، حالا آقای چگینی مطمئن هستین که می شه استفاده کرد ،اگه هست ما رو هم راهنمایی کنید.تصویر
سلام خدمت شما عرض کنم که برای ارشد و دکترا ماموریت هست البته اگه کارمند دانشگاه علوم پزشکی هستید . من از کارگزینی محل کارم پرسیدم ، درضمن دوره ماموریت کلا 36 ماهه و بیشتر از اون رو باید مرخصی گرفت
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

z_12500 نوشته شده:مریم جان با رتبه 22 احتمالن دانشگاه تهران قبول میشید تصویر
رتبه 23 کنکور 92 دانشگاه تهران قبول شده بود
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟