نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط 20696 »

اگه اینجوریه منم دانشگاه تهرانو اول میزنم... بعد ایرانتصویرفقط دوستان هر کسی دانشگاه تهران قبول شد خیلی اکتیو باشه.دوس دارم هم کلاسی هامون فعال باشن .زهرا جان بعد تهرانو کجا میزنی تصویر
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

آقای میرزا بیگی سلام.به نظر شما دانشگاه ایران چطوره و اینکه اساتید وامکانات ازمایشگاهی خوبه یا نه .. شما اطلاعی دارین ازش؟؟؟
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]
دوست عزیز 157و دوستان دیگه سلام به همتون تبریک میگم قبولیتون ایشاالله سال بعد ما هم جز قبول شده ها با رتبه خوب باشیم التماس دعا از همتون دارم :53:
دوست عزیز 157 شما گفتید تا بهمن با روزی دو ساعت مطالعه تمام منابع تمام کردید چطور؟با روزی دو ساعت مطالعه میشه واقعا تا بهمن همه کتابارو خوند ؟مطالب یادتون نمی رفت؟عمقی می خوندید یا سر سری صرفا جهت نکته برداری و مطالع ی دوباره نکات؟[/FONT]
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوست گرامی امیدوارم باید خدمتتون عرض کنم بعضی دوستان بعدعید یا 1ماهه خوندن تونستن رتبه خوبی بیارن اره چرا نشه ،من دقیقا ازمهر شروع کردم روزی 2ساعت میخوندم چون اگه بیشتر وقت میذاشتم ازسرمیگذروندم و الکی میخوندم چون مطالب ذهنمو تو همون 2ساعت پرمیکرد من خیلی کندخون و دقیق خون هستم هرنکته ای که به نظر م مهم میومد یادداشت میکردم درست من یک سالنامه کامل ازمطالب (کلیه منابعی که گفتم براتون باکتابای تست)پرکردم خوندن همون سالنامه دوهفته طول میکشید فقط مطالب مهمو نوشته بودم، راستش وقتی شما کتاب تکنولوژی فاضلابو بخونین دیگه کتاب سینادوبرادران رو کاملا متوجه میشین وسریعترپیش میرین یا کتابای چوپانگلوس با حجم زیادش خیلی مطلب کم داره و سریعتر خونده میشه درکل من بااینکه خیلی کندخون هستم تونستم تمام کنم . منابع من خیلی کم بودن کتابای سینا دوبرادران هم حجمش خیلی کمه جز فاضلابش ،راستش زیاد وقت لازم نداره فقط بعد عید یکسره سالنامه رو باتستای خانیران تکرار میکردم 3بار تونستم (سالنامه با تست سینادوبرادران)دور کنم ازتستها به نظرم سوال خیلی میاد تا وقت دارین دیگه سر منابع نرین فقط تستهارو بامطالب مهمتون تکرارکنین .هفته اخر کنکور باز سالنامه رو دوباره دور کردم دیگه مطالب کاملا یادم بودن واین خیلی کمکم کرد .ببخشید از پرحرفیم غصه نخورین واقعا کمی تلاش کنین خدا جواب ادمو میده
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

راستش نزدیک کنکور رفتم سراغ کنکورهای سال 92-93 دیدم خیلی نمیتونم پاسخ بدم گفتم شاید واسه منابع خیلی کم گذاشتم و خیلی کتاب نخوندم ولی به نظرم خدا خیلی کمک میکنه ،ازسرجلسه که اومدم بیرون گفتم کاش ماشین حساب میبردم من اگه ماشین حساب داشتم مطمئنن رتبم خیلی خوبتر میشد فک میکردم همه ازم جلو زدن ولی خدا جای حقه الحمدلله نتیجه منو داد یادتون باشه هیچ وقت نگین هیچی یادم نیس ،همه مثل شماهستن مطالب ازذهن همه فرار میکنه این واسه همه هست ،انشالله موفق باشین
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

farshid نوشته شده:
majid8890 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
اول تبریک عرض میکنم خدمت تمامی دوستان که رتبه قبولی رو کسب کردن
و دوستانی هم که به هر دلیلی رتبه کسب نکردن انشالله سنوات آینده...
در مورد دانشگاه ها عرض کنم که به نظر من دانشگاهی رو انتخاب کنید که اساتید بزرگ این رشته رو داره دوم این که مقطع PHD رو داشته باشه و سوم هم بحث آزمایشگاه
در مورد دانشگاه تهران هم عرض کنم طبیعتا بهترین اساتید و آزمایشگاه ها ی مربوطه در این دانشگاه ست... و این که بیشتر دانشجو محوره تا اجبار و ... که این یک نقطه قوت برای این دانشگاه ست. چون اگر کسی میل به کار پژوهشی و... داشته باشه شرایط براش فراهمه و کسی هم که برای مدرک اومده فقط اون شرایط هم محیاست...
دانشگاه تربیت مدرس هم از لحاظ ارزش مدرک طبیعتا بعد از تهرانه و این که سخت گیره و ... دلیل بر خوبی و بدی دانشگاه نیست این دانشگاه هم استاد بزرگی مثل دکتر غلامرضا موسوی رو داره که بسیار ادم بزرگی هستند.و دانشگاه تهران هم اساتید بزرگی مثل دکتر محوی،دکتر مصداقی نیا،دکتر ندافی،دکتر نبی زاده،دکتر ناصری،دکتر دهقانی،دکتر علی محمدی،دکتر یونسیان،دکتر یغماییان و.... رو داره که هر کدوم جز متخصصین به نام جهانی هستند در این رشته...
جهانی ؟؟؟؟؟
بله فرشید جان جهانی رو خیلی با تعجب و علامت سوال پرسیدی....
درسته که این فکر بی اعتمادی در بین دانشجویان ما به خصوص مقاطع تحصیلات تکمیلی در مورد ایران و اساتید و دانشگاه ها وجود داره ولی من در این یک سالی که در دانشگاه تهران هستم و با دکتر محوی و مصداقی نیا کار میکنم بهم ثابت شده که جهانی رو نباید زیاد با تعجب گفت بله اساتیدی چون دکتر محوی و مصداقی نیا دکتر نبی زاده دکتر ندافی دکتر ناصری و دکتر یونسیان و.... از اساتید بزرگ و به نام ایران و هر کدوم در فیلد تخصصی خودشون جهانی هستند. و فکر نکنم کسی در این رابطه شکی داشته باشه اگر منصفانه نگاه کنیم... البته این نظر شخصی منه
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

majid8890 نوشته شده:
farshid نوشته شده:
majid8890 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
اول تبریک عرض میکنم خدمت تمامی دوستان که رتبه قبولی رو کسب کردن
و دوستانی هم که به هر دلیلی رتبه کسب نکردن انشالله سنوات آینده...
در مورد دانشگاه ها عرض کنم که به نظر من دانشگاهی رو انتخاب کنید که اساتید بزرگ این رشته رو داره دوم این که مقطع PHD رو داشته باشه و سوم هم بحث آزمایشگاه
در مورد دانشگاه تهران هم عرض کنم طبیعتا بهترین اساتید و آزمایشگاه ها ی مربوطه در این دانشگاه ست... و این که بیشتر دانشجو محوره تا اجبار و ... که این یک نقطه قوت برای این دانشگاه ست. چون اگر کسی میل به کار پژوهشی و... داشته باشه شرایط براش فراهمه و کسی هم که برای مدرک اومده فقط اون شرایط هم محیاست...
دانشگاه تربیت مدرس هم از لحاظ ارزش مدرک طبیعتا بعد از تهرانه و این که سخت گیره و ... دلیل بر خوبی و بدی دانشگاه نیست این دانشگاه هم استاد بزرگی مثل دکتر غلامرضا موسوی رو داره که بسیار ادم بزرگی هستند.و دانشگاه تهران هم اساتید بزرگی مثل دکتر محوی،دکتر مصداقی نیا،دکتر ندافی،دکتر نبی زاده،دکتر ناصری،دکتر دهقانی،دکتر علی محمدی،دکتر یونسیان،دکتر یغماییان و.... رو داره که هر کدوم جز متخصصین به نام جهانی هستند در این رشته...
جهانی ؟؟؟؟؟
بله فرشید جان جهانی رو خیلی با تعجب و علامت سوال پرسیدی....
درسته که این فکر بی اعتمادی در بین دانشجویان ما به خصوص مقاطع تحصیلات تکمیلی در مورد ایران و اساتید و دانشگاه ها وجود داره ولی من در این یک سالی که در دانشگاه تهران هستم و با دکتر محوی و مصداقی نیا کار میکنم بهم ثابت شده که جهانی رو نباید زیاد با تعجب گفت بله اساتیدی چون دکتر محوی و مصداقی نیا دکتر نبی زاده دکتر ندافی دکتر ناصری و دکتر یونسیان و.... از اساتید بزرگ و به نام ایران و هر کدوم در فیلد تخصصی خودشون جهانی هستند. و فکر نکنم کسی در این رابطه شکی داشته باشه اگر منصفانه نگاه کنیم... البته این نظر شخصی منه
خب دوست عزیز
کسی منکر توانایی های اساتید نیست. بسیاری از عزیزان که اسم بردید اساتید بنده هم بودند. بالاخره سالهاست در حوزه های مختلف بهداشت محیط در حال فعالیت هستند.
اما اینکه یک فردی جهانی بشه نیاز به خیلی پارامترها داره.
البته شاید برای شما جهانی باشه.
این تاپیک برای کنکور ارشد هست. اگر دوست داشتید پارامترهای جهانی بودن رو بدونید پیغام خصوصی بدید تا با هم بحث کنیم.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

20696 نوشته شده:اگه اینجوریه منم دانشگاه تهرانو اول میزنم... بعد ایرانتصویرفقط دوستان هر کسی دانشگاه تهران قبول شد خیلی اکتیو باشه.دوس دارم هم کلاسی هامون فعال باشن .زهرا جان بعد تهرانو کجا میزنی تصویر
مریم جان من تهران.بهشتی. ایران . مدرس و اصفهان رو زدم...حالا بهشتی یه عده واسه خوابگاه نمیزنن ولی گرو بهداشت محیطش شنیدم قویه :22: انتخاب شما چ جوری هست؟؟؟اقای چگینی شما اولویت هاتون چ جوری بوده؟؟
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

واسه من شده تهران،ایران،شهید بهشتی،تربیت مدرس.
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

20696 نوشته شده:واسه من شده تهران،ایران،شهید بهشتی،تربیت مدرس.
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

z_12500 نوشته شده:
20696 نوشته شده:اگه اینجوریه منم دانشگاه تهرانو اول میزنم... بعد ایرانتصویرفقط دوستان هر کسی دانشگاه تهران قبول شد خیلی اکتیو باشه.دوس دارم هم کلاسی هامون فعال باشن .زهرا جان بعد تهرانو کجا میزنی تصویر
مریم جان من تهران.بهشتی. ایران . مدرس و اصفهان رو زدم...حالا بهشتی یه عده واسه خوابگاه نمیزنن ولی گرو بهداشت محیطش شنیدم قویه :22: انتخاب شما چ جوری هست؟؟؟اقای چگینی شما اولویت هاتون چ جوری بوده؟؟
هیئت علمیه ایران قوی تر از شهید بهشتیه ،تربیت مدرس هم دانشجو باید بصورت فول تایم باشه برای من که کارمندم یه مقدار سخته
به همین خاطر من اول تهران و بعد ایران رو زدم شهید بهشتی و تربیت مدرس رو حذف کردم
آخرین ويرايش توسط 1 on farhadchegini, ويرايش شده در 16.
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]
دوست عزیزم 157 خواهش می کنم پر حرفی چیه خیلی ممنونم از توضیحات جامع و خوبتون شما با حرفاتون خیلی بهم کمک کردیدراستش بخواین ریز شدن در مطالب خصوصا کنکور مثلا اینکه چطور خوندن ،چقدر خوندن، چطور خلاصه برداری کردن و.... خیلی به دیگران کمک می کنه خصوصا اگه نحوه مطالعت احساس کنی اشتباه بوده به نظر من دقت بالاتون خیلی کمک کننده بوده که متاسفانه من ندارم و با سوالات کنکور سرسری برخورد کردم و همین که میدیدم سوال آشناست و قبلا خوندم سریع و بدون فکر جواب میدادم که این نقطه ضعف منه :53:[/FONT]
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

آقای میرزابیگی شما که دانشگاه تهران درس میخونین ،ی سوال دارم از حضورتون؟آیا به دانشجوهای ارشد رشته خودمون طرح تحقیقاتی میدن یا نه فقط به دکتری چنین طرحی رو میدن ؟؟؟چون من شنیدم فقط به دکتری میدن تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

لینک انتخاب رشته محل هنوز فعاله فکر کنم سنجش یادش رفته غیر فعالش کنه!
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

همه چیز این سنجشم بر عکسه .موقع لینک اعتراضارو دیدین چه سریع برداشتن... تصویروقتی ی چیز واسشون نفع داشته باشه همچنان میزارن باشه تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان