نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط 20696 »

این عید مبارکو به همتون تبریک میگم عزیزان تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]
سلام آقای مهندس ندرلو طاعات و عبادات قبول عیدتون مبارک من دو دفعه از طریق تماس با ما درخواست کتاب دادم جوابی دریافت نکردم و هر دو دفعه پیام خودم برام ارسال شد؟[/FONT]
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

سلام کسانی که تهران زندگی میکنن برن سنجش آموزش پزشکی اعتراض کنن تا شاید پاسخنامه رو بزنن آخه نمیدونیم ما اشتباه میکنیم یا سنجش آموزش پزشکی نسترن خانم شما قراربود برا اعتراض برید چی شد
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

sirjan63 نوشته شده:سلام کسانی که تهران زندگی میکنن برن سنجش آموزش پزشکی اعتراض کنن تا شاید پاسخنامه رو بزنن آخه نمیدونیم ما اشتباه میکنیم یا سنجش آموزش پزشکی نسترن خانم شما قراربود برا اعتراض برید چی شد
فقط تو 2درس زبان و انتقال توزیع 40 درصد برام کمتر حساب کردن منم ساکن گیلان هستم کار آزادمیکنم نمیتونم برم سنجش نمیدونم این اعتراضات پیگیری میشه یا نه؟؟اصلا سال های پیش چنین صفحه ای برای اعتراض بوده یانه؟یا اصلا جوابی دادند؟!
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

سلام دوستان موژی مهربونم . عیدتون مبارک باشه . شاد باشید ...
nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

[quote="sirjan63"]سلام کسانی که تهران زندگی میکنن برن سنجش آموزش پزشکی اعتراض کنن تا شاید پاسخنامه رو بزنن آخه نمیدونیم ما اشتباه میکنیم یا سنجش آموزش پزشکی نسترن خانم شما قراربود برا اعتراض برید چی شد[/
سلام دوست عزیز من چون تو ثبت اعتراض برام مشکل پیش اومد و اعتراضم رو در حالیکه داشتم تایپ میکردم پیغام اورد که اعتراض شما قیلا ثبت شده چند تا نامه برای سنجش ایمیل کردم و جواب درستی دریافت نکردم تا سنجش هم رفتم که تو شهرک غربه ولی متاسفانه باز هم جواب نگرفتم یعنی گفتن اعتراض فقط اینترنتی و از طرق لینک اونجا متوجه شدم خیلی ها برای اعتراض اقدام کردن بالاخره گفتن که برید و منتظر پاسخنامه ها باشید من چهارشنبه رفتم و دست خالی برگشتم چشمم اب نمیخوره
اعتراض من برای درس هیدرولیک بود که حتی یک پاسخ هم ندادم و جای هر 12 سوال خالی بود در حالیکه برام -9/09 زدن و این رتبه ام را به شدت خراب کرد و رتبم شد 163
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

سلام دوستان عزیز
من احتیاج به راهنمایی ومشورت دوستان دارم
بنده شاغل در مراکز بهداشتی درمانی هستم ومدرکم کارشناسی بهداشت محیطه..امسال بدون هیچگونه مطالعه ای وفقط جهن اشنایی تو دورشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی وبهداشت محیط تو امتحان ارشد شرکت کردم....بعد از اعلام نتایج مجاز نشدم ولی در بهداشت محیط دودرس 50 و55 درصد داشتم بقیه زیر 25درصد ورتبه ام 850 شد ودر مدیریت تمام دروس زیر 25 درصد ورتبه ام 529 شده الان که میخوام واسه سال بعد برنامه ریزی کنم موندم چه رشته ای شرکت کنم وامتحان بدم لطفا دوستان مشورت بدین که کدوم رشته به نفعمه وامکان موفقیتم بیشتره...جای من بودین چکار میکردین...خواهشا راهنمایی کنید ممنونم
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

با سلام آقای نادرلو.خسته نباشید...من میخوام ترجمه ی یک کتاب لاتین رشته بهداشت محیط رو انجام بدم ولی نمیدونم چه کتابی بایستی ترجمه کنم .!!!ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

سلام به همه دوستان اسامی نهایی پذیرفته شدگان کنکور ارشد امسال 94/6/4 اعلام می شود
nastaran
آماتور
آماتور
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

farhadchegini نوشته شده:سلام به همه دوستان اسامی نهایی پذیرفته شدگان کنکور ارشد امسال 94/6/4 اعلام می شود
به امید خدا چه خوب زود نتایج میاد
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

چقدر سخته شروع کردن احساس می کنم تنبل شدم شایدم تاثیر قبول نشدنه از بس غصه خوردم افسرده شدم چطور شروع کنم برای خوندن ؟ :46:
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

farshid نوشته شده:
nastaran نوشته شده:دوستان سایت موژ رو فراموش نکنین و خبر قبولیتونو حتما بزارین تو سایت...از صمیم قلبم برای همتون ارزوی موفقیت دارم و این اسامی کاربری هیچ وقت از ذهنم پاک نخواهد شد به امید روزای خوش برای بهداشت محیطی های خوب و با تشکر فراوان از جناب اقای مهندس ندرلو که مثل یه برادر بزرگتر در کنارمونه ....
بعد از این همه سال واقعا باید از آقای ندرلو تشکر کرد. با این همه مشغله و کار داره یه تنه سایت رو پیش میبره. بعضی از کاربرهای بد اخلاق مثل بنده هم تحمل میکنه !!!! :25:
میشه گفت تنها سایت بهداشت محیطی هاست که همیشه فعاله و از دانشجوی کاردانی تا هییت علمی دارن از سایت استفاده میکنند. امیدوارم همیشه سلامت و در کنار خانواده شاد باشه. :53::53: :53: :53: :53: :53:
20696 نوشته شده:منم به نوبه ی خودم از آقای نادرلو تشکر میکنم واقعا سایتشون عالیه.خسته نباشید میگم تصویر تصویر
سلام، ببخشید که دیر جواب میدم، به خصوص اینکه وسط بحث دوستان هم هست، باید تشکر کنم از دوستانی که به بنده لطف دارند به خصوص فرشید عزیز که خودشون هم زحمت زیادی میکشند و سایر دوستان از جمله مهندس میرزابیگی انشاء الله در همه احوال موفق و پیروز باشند. :41: :41: :41: :41:
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

آقای نادرلو سلام.. ی سوال دارم از حضورتون چرا انقد استخدامی بهداشت محیط کمه و اینکه همش آقا میگیرن!!! من موندم تو حکمت این کار تصویر تصویر تصویر تصویرما که ارشد قبول شدیم امیدی واسه دو سال بعدمون هست جایی بریم سر کار؟؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

20696 نوشته شده:آقای نادرلو سلام.. ی سوال دارم از حضورتون چرا انقد استخدامی بهداشت محیط کمه و اینکه همش آقا میگیرن!!! من موندم تو حکمت این کار تصویر تصویر تصویر تصویرما که ارشد قبول شدیم امیدی واسه دو سال بعدمون هست جایی بریم سر کار؟؟
سلام، قطعا در مورد استخدام بهداشت محیط کاملا حق با شماست ولی بنده به خصوص به خانم ها پیشنهاد میکنم که وارد حوزه HSE شوند به هر حال درصد عمده ای از این حوزه مربوط به تخصص ماست ( H و E ) و باید بتوانیم از موقعیت های شغلی این حوزه استفاده کنیم.
در صد عمده ای از مشکلات هم مربوطه به خودم ماست که میتوانید به مباحث قبلی در این مورد مراجعه نمایید

نظام مهندسی یا نظام بهداشت برای مهندسی بهداشت محیط
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

آقای نادرلو من امسال تازه ارشد بهداشت محیط قبول شدم چطوری برم رشته HSE آخه...این رشته تا جایی که اطلاع دارم بیشتر واسه آقایونه .تو رو خدا ی چیزی بگین نا امیدم نکنین !!!موندم تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان