نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط 20696 »

سلام.(تعداد پاسخ های صحیح هر درس* 3-تعداد غلط ها)*100 تقسیم بر( تعداد سوال *3).
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

میشه از دوستان کسی اگه میتون برام حساب کنه درصد این سه درس که خیلی هم بد جواب دادم=
هیدرولیک=جواب درست 0اشتباه 1 جواب نداده 11
تصفیه آب=درست 2 اشتباه 6 جواب نداده 4
کلیات=درست 3 اشتباه 7 جواب نداده 14
ممنون میشم از دوستان هر کس میتونه لطف کنن درصد این سه درس برام حساب کنند خودم که حساب می کنم یه چیز دیگه بدست میاد میدونم تاثیری تونتیجه نداره ولی خب می خوام بدونم چرا اینطور شده میدونم خیلی بد جواب دادم :53:
nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

omidvaram نوشته شده:میشه از دوستان کسی اگه میتون برام حساب کنه درصد این سه درس که خیلی هم بد جواب دادم=
هیدرولیک=جواب درست 0اشتباه 1 جواب نداده 11
تصفیه آب=درست 2 اشتباه 6 جواب نداده 4
کلیات=درست 3 اشتباه 7 جواب نداده 14
ممنون میشم از دوستان هر کس میتونه لطف کنن درصد این سه درس برام حساب کنند خودم که حساب می کنم یه چیز دیگه بدست میاد میدونم تاثیری تونتیجه نداره ولی خب می خوام بدونم چرا اینطور شده میدونم خیلی بد جواب دادم :53:
دوست عزیز درصد هیدرولیک شما (منفی 2.78 و تصفیه صفر درصد و کلیات مثبت 2.78
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

omidvaram نوشته شده:دوستان سلام من اعتراض کردم واسه سه تا درس پاسخناممو برام ارسال کردن نمیدونم طبق فرمول که بخوام درصد هر درس حساب کنم جواب ضربدر 100 کنم یا ضریب درس چون دوتا درس برام منفی شده لطفا اگه کسی یادشه چطور حساب می کردیم راهنمایی کنه ممنون میشم
دوست عزیز جواب اعتراض رو چطور برا شما ارسال کردن؟؟چون منم اعتراض نوشتم اما تو سنجش پزشکی لینکی برای پیگیری جواب نیست
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]
دوست عزیز [/FONT][FONT=Arial Black]gmcatb جواب اعترض به ایمیلم اومده نوشته بود پیرو اعتراض[/FONT][FONT=Arial Black]ی که کرده بودم پاسخنامه کنکور خودم رو جهت بررسی برام ایمیل زده بودند.[/FONT]
آخرین ويرايش توسط 1 on omidvaram, ويرايش شده در 25.
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]نسترن عزیزم بابت لطفتون ممنونم :53:
سنجش برای من هیدرولیک منفی 6.06 تصفیه آب منفی 2.78و کلیات 2.78 زده [/FONT]
[FONT=Arial Black]درصدی که شما برای من حساب کردید اینه هیدرولیک منفی 2.78 و تصفیه صفر درصد و کلیات مثبت 2.78 پاسخنامه اومده به ایمیلم وراه دیگه ای برای دوباره اعتراض کردن نیست یعنی نمی دونم هست یا نه و اصلا نمی دونم اعتراض دوباره با این درصدا فایده ای داره یا نه و تاثیری تو بررسی دوباره داره ؟[/FONT]
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

omidvaram نوشته شده:[FONT=Arial Black]
دوست عزیز [/FONT][FONT=Arial Black]gmcatb جواب اعترض به ایمیلم اومده نوشته بود پیرو اعتراض[/FONT][FONT=Arial Black]ی که کرده بودم پاسخنامه کنکور خودم رو جهت بررسی برام ایمیل زده بودند.[/FONT]
موقع ثبت اعتراض پیغام اینکه"اعتراض شما قبلا ثبت شده است" براتون نمایش داده شد؟
منم اعتراض کردم چنین پیغامی داد و اما هنوز پاسخنامه برام ارسال نشده!
درصد انتقال توزیع و زبانم رو خیلی کم کردند
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]دقیق خاطرم نیست ولی فک میکنم این پیغام که اعتراض شما قبلا ثبت شده اومد.[/FONT]
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

omidvaram نوشته شده:[FONT=Arial Black]دقیق خاطرم نیست ولی فک میکنم این پیغام که اعتراض شما قبلا ثبت شده اومد.[/FONT]
مرسی دوست عزیز
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

دوست عزیزم امیداوارم فک نکنم با اون چند درصد جابجایی رتبتون خیلی تغییر داشته باشه من پارسال بااینکه هیچی منفی نداشتم و اکثر درسام رو 40درصد زده بودم بااینکه پارسال سختم بود 400شدم حالا شماهم نمیدونم رتبتون چندشده ولی فک نکنم زیاد تغییری در رتبتون پیش بیاد پس زیاد غصه نخورین فدای سرتون همین منابعی که گفتم بخونین مطمئن باشین قبول میشین
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]سلام 157 عزیز گفتم شاید به خاطر منفی که زدم مجاز نشدم ممنونم ازتون امید به خدا تا خدا چی بخواد [/FONT]تصویر
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

gmcatb نوشته شده:
omidvaram نوشته شده:[FONT=Arial Black]دقیق خاطرم نیست ولی فک میکنم این پیغام که اعتراض شما قبلا ثبت شده اومد.[/FONT]
مرسی دوست عزیز
[FONT=Arial Black]خواهش می کنم برای منم دیروز که ایمیلم چک کردم دیدم از سنجش ایمیل دارم جا خوردم فک نمی کردم بررسی کنند شما هم نگران نباشید ان شاالله به همین زودی جواب اعتراضتون میاد.
[/FONT]
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

omidvaram نوشته شده:[FONT=Arial Black]نسترن عزیزم بابت لطفتون ممنونم :53:
سنجش برای من هیدرولیک منفی 6.06 تصفیه آب منفی 2.78و کلیات 2.78 زده [/FONT]
[FONT=Arial Black]درصدی که شما برای من حساب کردید اینه هیدرولیک منفی 2.78 و تصفیه صفر درصد و کلیات مثبت 2.78 پاسخنامه اومده به ایمیلم وراه دیگه ای برای دوباره اعتراض کردن نیست یعنی نمی دونم هست یا نه و اصلا نمی دونم اعتراض دوباره با این درصدا فایده ای داره یا نه و تاثیری تو بررسی دوباره داره ؟[/FONT]
احتمالا درست باشه من یادم رفته بود که یکی از سوالات هیدرولیک حذف شده بود
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

دیگه فقط منتظر نتلیج باید باشیم خوش بحال دوستانی که قبولیشمون حتمیه ... دوستان واقعا چهارم شهریور نتایج میاد؟
نمایه کاربر
gmcatb
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gmcatb »

omidvaram نوشته شده:
gmcatb نوشته شده:
مرسی دوست عزیز
[FONT=Arial Black]خواهش می کنم برای منم دیروز که ایمیلم چک کردم دیدم از سنجش ایمیل دارم جا خوردم فک نمی کردم بررسی کنند شما هم نگران نباشید ان شاالله به همین زودی جواب اعتراضتون میاد.
[/FONT]
ببخشید این ایمیلی که براتون اومده چطوری باید پیگیریش کرد؟آدرس ایمیلی که براتون از سنجش اومده info@sanjesh.ir بوده؟
مرسی
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان