اقامت کار با مدرک بهداشت محیط ایران در خارچ از کشور

کارآفرینی بهداشت محیط

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

اقامت کار با مدرک بهداشت محیط ایران در خارچ از کشور

پست توسط dostar »

دوستان کسی میتونه اطلاعاتی درباره اقامت کار در کشورهای خارجی در اختیار بذاره؟ آیا با مدرک تحصیلی بهداشت محیط ایران میشه در اونجا مرتبط کار کرد؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: اقامت کار با مدرک بهداشت محیط ایران در خارچ از کشور

پست توسط naderloo »

dostar نوشته شده:دوستان کسی میتونه اطلاعاتی درباره اقامت کار در کشورهای خارجی در اختیار بذاره؟ آیا با مدرک تحصیلی بهداشت محیط ایران میشه در اونجا مرتبط کار کرد؟
سلام، کاربرانی بودند در خارج از کشور از جمله هند، ایتالیا و کانادا که یا در حال تحصیل بودند یا کار من از آنها خواهش کردم که تجربیاتشان را با اعضاء سایت به اشتراک بگذارند که با استقبال قبول کردند ولی متاسفانه هیچکدام به دلایل مختلف نتوانستند مطلبی ارسال کنند اصولا تعاملات سازنده بین ما متخصصان بهداشت محیط خیلی کمه ولی باز سعی میکنم ارتباط برفرار کنمدر فضای اینترنت هم برخی از کاریابی ها با بنده به صورت ایمیل و نامه الترونیک درخواست داشتند که کاریابی مشاغل پزشکی بخصوص بهداشت محیط، حرفه ای، ایمنی و HSE را در سایت درج کنم حقیقتش نتونستم بهشون اعتماد کنم حتی تبلیغات گسترده ای هم در وب در این خصوص هست
تقاضای بنده از دوستان اینه که در این مورد به صورت مستدل تحقیق کنند و بعد اقدام فرمایند و فریب آگهی ها و تبلیغات تو خالی را نخورند
برای مثال:
پيغام: کاریابی بین المللی ----- با مجوز رسمی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی موقعیت ویژه کار با شرایط عالی در نروژ کار در کمپانی معتبر نفت و گاز در نروژ کارشناس HSE این فرصت شغلی نیازمند دارا بودن مهارت های لازم در حوزه طراحی HSE و ایمنی فنی و تمایل به همکاری با متخصصان رشته های متنوع بوده مسئولیت های شغلی شامل ارائه راهکار برای تاسیسات نفت و گاز جدید و همچنین اصلاح تاسیسات موجود می باشد. مسئولیت ها: • آماده سازی اقلام تحویلی برای مطالعات • طراحی HSE مفهومی و ایمنی فنی برای تاسیسات نفت و گاز، و ...
کاریابی بین المللی ----- با مجوز رسمی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی قابل توجه متخصصین علاقمند به اشتغال در خارج از کشور استخدام در معتبر ترین شرکت های خارجی پزشکی،پرستاری، روانشناسی ، مامایی و ... عمران ، برق ، مکانیک ، نفت و گاز ، کامپیوتر، صنایع , پلیمر ، معماری ، کشاورزی ، ایمنی ، بازرسی جوش ،نقشه بردار ،رستوران و هتل داری ،مدیرفروش ، مدیر بازرگانی ، مدیر صنعتی ، مدیر بازاریابی ، مدیر پروژه ، حسابداری ، با ثبت رزومه خود در سایت کارپیرا، شانس خود برای ورود به دنیای کسب و کار بین المللی را بیازمایید. ---- رویکردی نوین در کاریابی کاریابی بین المللی --- مجموعه ای است فعال، مشارکت جو و مبتنی بر دانش که در راستای برنامه های کلان در راستای اعزام نیروی کار به خارج از کشوربه دنبال توسعه و تقویت روابط خارجی و دستیابی به سهم بیشتر فرصت های شغلی و بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش می باشد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

Re: اقامت کار با مدرک بهداشت محیط ایران در خارچ از کشور

پست توسط hses »

dostar نوشته شده:دوستان کسی میتونه اطلاعاتی درباره اقامت کار در کشورهای خارجی در اختیار بذاره؟ آیا با مدرک تحصیلی بهداشت محیط ایران میشه در اونجا مرتبط کار کرد؟
ارسال پست

بازگشت به “کارآفرینی بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان