نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:سلام به همه دوستان البته کلا سه نفریم من سم شناسی زدم خیلی سرچ کردم از درساش بیشتر خوشم اومد انتخاب کردم نسترن خانم حس من میگه قبولید آقای GPC به امید خدا شما هم قبولید من که به خاطر بحث مالی اصلا نه در مرحله اول نه الان جرات انتخاب با شهریه رو نداشتم با اینکه قبول میشدم خیلی هزینه اش بالاست
ممنونم انشاله هر سه مون به خواسته هامون برسیم اگه این اتفاق بیفته و من تو تکمیل ظرفیت همدان یا کاشان رو بیارم شیرینی شما کاملا محفوظه چون خیلی دلگرم شدم
منم نتونستم با شهریه رو انتخاب کنم هزینه ش خیلی بالاست
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

پس یادتون باشه قبول بشید باید شیرینی بدین قول دادین البته نه شکل شرینی رو بذارین تو پیامتون شیرینی واقعی
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

شوخی کردم همون قبولیتون بهترین خبر و شیرینی برامون محسوب میشه
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

دوستان شما با تخصصی شدن رشته ها وتفکیک بهداشت محیط موافقید؟همین پسماند و سم و هوا و......منظورمه من که موافقم آخه من ارشد های محیط میشناسم در کارهای عملی ضعیفن نه طراحی آب و نه پسماند و نه هیچ کدوم از گرایشهای دیگه رو به خوبی یاد نگرفتن البته استثناتی هم هست یکی از دلایلی که من دل به خوندن این چند سال نمیدام میدیدم قبول هم میشم ولی لذت نمیبرم ویه ریسرچر خوب نمیشم الان از انتخاب خودم راضیم دوست دارم یه موضوع رو خوب بدونم وخوب روش کار کنم تا از هر چی یه کم بدونم فقط شکم برا پذیرش مدرک در اداره بود
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:پس یادتون باشه قبول بشید باید شیرینی بدین قول دادین البته نه شکل شرینی رو بذارین تو پیامتون شیرینی واقعی
اگه قبول بشم حتما شیرینی میدم حتما
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:دوستان شما با تخصصی شدن رشته ها وتفکیک بهداشت محیط موافقید؟همین پسماند و سم و هوا و......منظورمه من که موافقم آخه من ارشد های محیط میشناسم در کارهای عملی ضعیفن نه طراحی آب و نه پسماند و نه هیچ کدوم از گرایشهای دیگه رو به خوبی یاد نگرفتن البته استثناتی هم هست یکی از دلایلی که من دل به خوندن این چند سال نمیدام میدیدم قبول هم میشم ولی لذت نمیبرم ویه ریسرچر خوب نمیشم الان از انتخاب خودم راضیم دوست دارم یه موضوع رو خوب بدونم وخوب روش کار کنم تا از هر چی یه کم بدونم فقط شکم برا پذیرش مدرک در اداره بود
منم موافقم من اگه شرایطش رو داشتم ارشد اب و فاضلاب میخوندم.. تو دانشگاه علوم و تحقیقات هم قبول شده بودم ولی ثبت نام نکردم ...منم دلم میخواد از این پراکندگی و از اینکه از هر مبحثی فقط سطحی یه کم اشنا باشم بیزارم .
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

دوستان کسی خبر داره اخرین رتبه قبولی امسال کاشان چند بوده ؟
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

من فکر کنم دلیل پر نشدن ظرفیت کاشان اینه که از شنبه تا سه شنبه همش کلاس داره و احتمالا کسانی که کارمند بودن نتونستن برن من از ته دلم براتون دعا میکنم آخه درکتون میکنم لعنت به این سنجش پزشکی باید الان نتایج تکمیل ظرفیت میومد نه الان انتخاب شهر باشه واقعا بی نظمن من که حالم گرفته شد
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

نسترن خانم مگه شما جایی کار میکنید که نتونستین همه شهر ها رو بزنید والان قبول شده باشید
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:نسترن خانم مگه شما جایی کار میکنید که نتونستین همه شهر ها رو بزنید والان قبول شده باشید
بله من بصورت قراردادی تو بیمارستان تامین اجتماعی کار میکنم. بخاطر همون فقط اطراف رو زدم ولی خیلی حیف شد تا الانم با خودم درگیرم در مورد سبزوار احتمال قبولی هست اونجا ولی شرایطش برام سخته و همچنین باید کارمو ول کنم
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

بی نظمی و بی برنامگیهای سنجش امسال خیلی منو تو دردسر انداخت میدونم برای بقه هم همینطور بوده...حضوری اعتراض کردم چندین بار ایمیل فرستادم و گله کردم هر سال تا 15 مهر جواب تکمیل ظرفیت رو میزدن و قبولیا هم دانشجوی نیمه اول حساب میشدن امسال شورشو در اوردن
نمایه کاربر
GPC
جدید
جدید
حالت من: Ashegh
محل اقامت: خوزستان
تماس:

پست توسط GPC »

ناراحت نباش نسترن جان درست میشه
آگه ساکن زنجان هستید بهترین گزینه برای شما همدان هست
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

به نظر من اگه هدفتون فقط ارشده حیفه کار رو ول کنید بعد باید بیاین با ارشد دنبال همین کار باشید البته اگه فعال باشید و بتونید در آب و فاضلاب که گفتین دوست دارید کار کنید اینجور نیست ولی اکثر ما دنبال کار پشت میز نشین هستیم
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

یعنی الان همه تکمیل ظرفیتا از نیمه دوم شروع میشه اینجور باشه که تفاوتش فقط یه 4 ماه نزنم سال بعد برم بهتره که فکر کنک شما هم گفتین از دانشگاهها پرسیدین ولی نگاه کنید نمیشه که مثلا یک نفر خواستن بگن برو نیمه دوم بیا سر کلاس همدان یعنی به اون چند نفری که از اول قبول شدنم گفتن برین نیمه دوم بیاین
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

GPC نوشته شده:ناراحت نباش نسترن جان درست میشه
آگه ساکن زنجان هستید بهترین گزینه برای شما همدان هست
ممنونم دوست خوبم خیلی لطف دارین انشاله نتیجه خوبی بگیریم
ارسال پست