نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:یعنی الان همه تکمیل ظرفیتا از نیمه دوم شروع میشه اینجور باشه که تفاوتش فقط یه 4 ماه نزنم سال بعد برم بهتره که فکر کنک شما هم گفتین از دانشگاهها پرسیدین ولی نگاه کنید نمیشه که مثلا یک نفر خواستن بگن برو نیمه دوم بیا سر کلاس همدان یعنی به اون چند نفری که از اول قبول شدنم گفتن برین نیمه دوم بیاین
یزد و کرمان رو نمیدونم ولی همدان و کاشان و سبزوار گفتن نیمه دومفکر کنم جدا از قبولیای اول باشه چون کلاساشون تشکیل میشه الان
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:به نظر من اگه هدفتون فقط ارشده حیفه کار رو ول کنید بعد باید بیاین با ارشد دنبال همین کار باشید البته اگه فعال باشید و بتونید در آب و فاضلاب که گفتین دوست دارید کار کنید اینجور نیست ولی اکثر ما دنبال کار پشت میز نشین هستیم
اخه تو بیمارستان تو رشته خودم کار نمیکنم متصدی داروخانه و پذیرش و این طور کارا رو انجام میدم
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

دوستان کاش همه یه ساعت خاص آنلاین بودیم
من بخاطر وقتم خواستم ثبت نام کنم گفتم یک سال زودتر برم بهتره تا سال بعد اینجور باشه نیمه دومی باشن خیلی تفاوت نداره آخه من مث شما جوون نیستم 29 سالمه دیگه حال ندارم گفتم خدا خیر این سنجش پزشکی نده اگه نیمه دوم بشه ارزش نداره
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:دوستان کاش همه یه ساعت خاص آنلاین بودیم
من بخاطر وقتم خواستم ثبت نام کنم گفتم یک سال زودتر برم بهتره تا سال بعد اینجور باشه نیمه دومی باشن خیلی تفاوت نداره آخه من مث شما جوون نیستم 29 سالمه دیگه حال ندارم گفتم خدا خیر این سنجش پزشکی نده اگه نیمه دوم بشه ارزش نداره
نه بابا ناامید نشین انتخابا رو تا دیر نشده ثبت کن شما که کارمند هستین مطمئن باشین ضرر نمیکنین ساکن کجا هستین؟
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

من بخاطر شرینیم شده از خدا میخوام شما قبول بشین اگه سبزوار بزنید حتما قبولید ولی الانم شانس همدان و کاشان دارید
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

معلومه دیگه سیرجان
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

آخه من گفتم زودتر برم چون برا دکترا به رزومه نگاه میکنن کار تحقیقاتی و ارایه مقاله داشته باشم بعدش یک سال بشینم درسای تخصصی محیط بخونم دکترا محیط بدم
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:من بخاطر شرینیم شده از خدا میخوام شما قبول بشین اگه سبزوار بزنید حتما قبولید ولی الانم شانس همدان و کاشان دارید
لطف دارین ولی این سنجش حساب کتایب نداره من نمیفهمم یعنی قبولیا اگه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن خوب قبول میشن ÷س تکلیف اون دانشگاهی که قبلا قبول شدن چی میشه ؟؟؟
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:معلومه دیگه سیرجان
پس کرمان گزینه مناسبیه
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

نسترن خانم من به غیر از سم شناسی محیط بقیه شهرها برام خیلی سخته بنظرتون برم؟
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:آخه من گفتم زودتر برم چون برا دکترا به رزومه نگاه میکنن کار تحقیقاتی و ارایه مقاله داشته باشم بعدش یک سال بشینم درسای تخصصی محیط بخونم دکترا محیط بدم
خیلی خوبه اهدافتون کاملا روشنه انشاله هر چی خیره براتون پیش بیاد
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:نسترن خانم من به غیر از سم شناسی محیط بقیه شهرها برام خیلی سخته بنظرتون برم؟
واله چی بگم اصلا از سم شناسی اطلاعات ندارم منم مثل شما مرددم از پریروز تا الان بیست بار سبزوار رو زدم و حذف کردم ولی ارزش داره گرایش خاصیه شایدم خوب جواب بده کاملا تخصصی میشه
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

یکی از اساتید یزدم همینه میگفت باید فقط اجازه بدن فقط اون شهرهای جدید اضاف شده رو انتخاب کنن اونای دیگه رو قبلا دیدن یا انتخاب نکردن یا قبول نشدن
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

sirjan63 نوشته شده:یکی از اساتید یزدم همینه میگفت باید فقط اجازه بدن فقط اون شهرهای جدید اضاف شده رو انتخاب کنن اونای دیگه رو قبلا دیدن یا انتخاب نکردن یا قبول نشدن
فقط باید انتخاب کنیم و منتظر نتایج تکمیل ظرفیت باشیم چاره ای نیست امسال فقط انتظار کشیدیم
نمایه کاربر
sirjan63
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sirjan63 »

سال بعد احتمالا سه تا گرایش دیگه هم دانشجو میگیرن شما اگه سال بعدم بخواین امتحان بدین بازم اولویتتون محیطه یا هوا وپرتو یا تاسیسات شهری آخه مشخصه که این دو تا که امسال میگیرن رو دوست ندارید
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان