استخدام کارشناس بهداشت محیط و حرفه ای در عسلویه

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

استخدام کارشناس بهداشت محیط و حرفه ای در عسلویه

پست توسط naderloo »

[JUSTIFY]این آگهی توسط یکی از کاربران سایت Nilchi به اشتباه در بخش مطالب مفید و خواندنی ارسالی توسط کاربران قرار داده شده بود که با توجه اهمیت فرصت های استخدامی به صورت مجزا در این بخش قرار میگیرد در ضمن از کاربر مذکور درخواست شده است تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیارما قرار دهد تا به کلیه اعضاء سایت ارسال گردد:

به صورت فوری به تعدادی کارشناس محیط زیست و بهداشت حرفه ای(3-4 سال سابقه کار) برای کار در عسلویه نیاز است. دو هفته کار یک هفته استراحت. در صورت تمایل درخواست خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی با موضوع "استخدام در عسلویه" به آدرس a.nilchi@mc.ghods-niroo.com ارسال کرده ضمن اعلام دستمزد CV خورا نیز ضمیمه نمایید.[/JUSTIFY]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
fajr
جدید
جدید
تماس:

پست توسط fajr »

سلام
ومن و دوستم دانشجوی کارشناسی بهداشت حرفه ای هستیم
ماخیلی باهوشیم ولی نتونستیم توی سایت شما عضو شیم
لطفا روش عضوشدن را به ما خانم 2دانشجوی تیز هوش بیاموزید
باتشکر ازشما
azhdari
جدید
جدید
تماس:

پست توسط azhdari »

با سلام :
اينجانب كارشناس بهداشت حرفه اي هستم ،اگر كسي اطلاعاتي در مورد امتحان كار شناسي ارشد HSE منابع و زمان و مراكز مرتبط دارد ،لطفا ارسال فرمايد. با تشكر.
parizad
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: ilam
تماس:

پست توسط parizad »

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته محیط زیست هستم و در مورد پایان نامه ام با عنوان اثر سازند های زمین شناسی بر کیفیت آب زیر زمینی دچار مشکل شدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام دوست عزیز لطفا مباحث خود را در فهرست موضوعات مناسب مطرح کنید همینطور که میبینید این تاپیک مربوط به استخدام است و ربطی به درخواست شما ندارد در خصوص اینگونه درخواست ها میتوانید تاپیک جدیدی در فهرست مناسب موضوع خود ارسال کنید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “استخدام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان