انتقادهای شما در مورد سایت -مهم-

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

انتقادهای شما در مورد سایت -مهم-

پست توسط hesadat »

سلام دوستای عزیز و دوست داشتنی... تصویر تصویر

از این به بعد هر انتقادی به این سایت دارید تو این تاپیک قرار بدین... تصویر

اول از همه خودم شروع می کنم...

به نظر من این بی انصافیه که همه تاپیک ها رو چه بار علمی داشته باشند و چه نداشته باشند ، به یک چشم نگاه کنیم و 10 امتیاز بدهیم.... تصویر

یعنی هیچ فرق بین کسی که یه پاورپوینت علمی و دانشگاهی گذاشته (که به ندرت پیدا می شود) با کسی که یک مطلب در مورد کامپیوتر یا یک مطلب آموزنده یا هر مطلب غیر علمی دیگر گذاشته (که غالباً این جور مطالب با یک سرچ ساده در گوگل هم بدست می آید ) نیسسسسست!!!!!!!!!!!

امیدوارم از این انتقادها در جهت سازندگی سایت استفاده شود.... تصویر

---------------
محسن...
تشکر=دکمه تشکر
چشماتو ناز نکن مثه گربه ، بیخیال ما شو محسن مرده....

moh3n.abfa87@gmail.com
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

[JUSTIFY]سلام دوست عزیز و گرامی:

قبل از هر چیز از جنابعالی به خاطر ایجاد این تاپیک بجا ممنونم.

در این مورد کاملا به شما حق میدم هر تاپیکی ارزش یکسان ندارد به همین اگر دقت کنید امتیازات این دوستان با توجه به این تاپیک ها چندان بالا نیست، چرا که به صورت روزانه تاپیک های غیر مناسب حذف و تاپیک های مناسب نیز ارزیابی میشود مثلا اگر دقت کنید این دوستان با این که تاپیک های زیادی ارسال میکنند ولی امتیاز زیادی ندارند.

ولی یک نکته را نباید نادیده گرفت که برخی از دوستان تازه با سیستم سایت آشنا شدند و باید به آنان فرصت داد تا بتوانند تمامی نکات ارسال پست و آپلود را بیاموزند.

به هر حال سعی میکنم تا این نکته را لحاظ کنم و انتقاد شما کاملا بجاست تصویر[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]البته یک مدیریتی به سیستم انجمن در حال اضافه شدن هست که پست های مناسب را تشخیص میدهد و مبنای تشخیص پست های مناسب تعداد تشکر از آن پست است. و برای دوستانی که تعداد پست های مناسب زیادی داشته باشند امتیازات خاص در نظر گرفته خواهد شد.[/JUSTIFY]
آخرین ويرايش توسط 2 on naderloo, ويرايش شده در 25.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط hesadat »

سلام آقای ندرلو عزیز... تصویر

مرسی بابت اطلاعات مفیدی که در این زمینه به بنده دادین...

منم با بحث فرصت دادن به کاربران کاملاً موافقم ولی در یک چارچوب و محدوده ی از پیش تعیین شده...

فکر کنم این سیستم مدیریتی جدیدی که قراره اضافه کنید خیلی از مشکلاتو حل کنه... این سیستم باعث میشه خود به خود کاربرا متوجه بشن که از چه مطالبی استقبال بیشتری می شود و بیشتر از اون مطالب بزارن ...

این کار علاوه بر حل شدن مشکلات ، باعث میشه کاربرای عزیز با فرهنگ تشکر کردن بیشتر آشنا بشن...

بازم ممنون بابت زحمت های فراوانی که برای این سایت و این رشته می کشید..

انشاالله موفق باشید..

---------------
محسن...
تشکر=دکمه تشکر
چشماتو ناز نکن مثه گربه ، بیخیال ما شو محسن مرده....

moh3n.abfa87@gmail.com
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان