یک انتقاد وپیشنهاد

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
javid_entezar
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: urmia,tehran
تماس:

یک انتقاد وپیشنهاد

پست توسط javid_entezar »

[JUSTIFY]
درود بر همه شما
يك انتقاد:
شرط داشتن امتياز براي استفاده از مطالب سايت ايده خوبي است
ولي بايد اين رو هم در نظر داشته باشيد كه همين كار هم به نوبه خود آفتهاي بسياري دارد كه باعث كم رنگ شدن كارايي سايت شده و مهمتر از همه رسالتي كه اين سايت در زمينه بالا بردن پايه هاي علمي رشته بهداشت محيط دارد.مثل تكرار مطالب براي افزايش امتياز يه ارسال مطالب بسيار كم اميت از نظر علمي و...
اميدوارم براي ترغيب كردن كاربران براي همكاري هاي گروهي راهكارهاي مناسب تري تدبير شود
ميتوان يك نظر سنجي كلي در سايت به راه انداخت.
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]
پاینده باشید. [/JUSTIFY]
viva_4ever
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

اولا از انتقاد شما که پی در پی به بنده ارسال نمودید متشکرم، این انتقاد بارها توسط دوستان و بازدیدکنندگان ارئه شده است حتی
در سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط که در کرمان برگزار شد هم خیلی از دوستان به این مطلب اشاره کردند و از آن ناراضی بودند ولی این محدودیت با توجه به موارد مشروحه ذیل لحاظ شده است:

1.فرصتی برای مشارکت کاربران و یادگیری ارسال مطلب واستفاده از سایت بوجود میآورد که خالی از لطف نیست.
2.با توجه به محدودیت منابع سایت با در نظر گرفتن این محدودیت پهنای باند محدود سایت مدیریت میشود
3.امکان کسب درآمد در سایت را فراهم مینماید تا بتوان امکانات کاملتری در سایت قرار داد.

با اینحال به نظر دوستان احترام گذاشته و برخی از فایلها به مرور زمان از محدودیت دانلود خارج میشوند
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
javid_entezar
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: urmia,tehran
تماس:

پست توسط javid_entezar »

درودي دگربار بر شما
بسيار ممنون كه پذيراي انتقاد اينجانب بوديد.
مطمئن هستم كه نيتي جز ارتقاي سطح علمي رشته هاي تحت پوشش اين سايت نداريد
پيروز و پاينده باشيد

حقيقتا: ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
viva_4ever
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان