اتوماسیون در تصفیه خانه های آب

در این انجمن به تصفیه آب در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

اتوماسیون تصفیه خانه ها

پست توسط naderloo »

[align=justify]بنده نيز با اتوماسيون تصفيه خانه ها موافقم و حتي با توجه به گران بودن و در دسترس نبودن سیستم های قطره زن یا تزریق کننده مجهز به سیستم های اخذ فرمان از واحد مرکزی پردازش که کل طرح را با سوال مواجه مینماید می توان از تزریق کننده های معمولی با در نظر گرفتن تمهیدات خاص استفاده نمود بدین ترتیب که سیستم های معمولی قطره زن موجود در بازار را مجهز به دستگاه های اینور تور ویا کنترل دیجیتال فرکانس نمود تا بتوان از طریق تنظیم دور الکتروموتور با تنظیم فرکانس میزان تزریق را کاهش یا افزایش داد دستگاه های اینورتور یا کنترل دیجیتال فرکانس در بازار با برندهای ال جی ،ای بی بی و تکنیک موجود میباشند .که میتوانند علاوه بر دریافت ورودی دیجیتال(Digital Input) از واحد پردازش مرکزی ورودی آنالوگ(Analog Out Put) در محدوده صفر تا چهار الی بیست میلی آمپر جهت کنترل فرکانس الکتروموتور و در نتیجه تنظیم میزان تزریق قطره زن دریافت نمایند.براي اطلاعات بيشتر متوانيد به پست مطلب مذكور روي سايت موژ با عنوان اتوماسيون تصفيه خانه هاي آبhttp://mozh.org/article1.html مراجعه نماييد[/align]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
torres
جدید
جدید
تماس:

پست توسط torres »

سلام خسته نباشین.ببخشین اگه میشه میخواستم مطالبی در مورد رسوبگذاری در لوله های آب برام پیدا کنین.میخوام مفصل باشه.دمتون گرم خیلی سایت باحالی دارین.خداییش حال میکنم با سایت موژ
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

دوست عزيز كافيه كمي در سايت جستجو نماييد. :o :o :o
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]