نیاز به مهندسی بهداشت محیط و محیط زیست جهت رتبه بندی

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

نیاز به مهندسی بهداشت محیط و محیط زیست جهت رتبه بندی

پست توسط naderloo »

امروز که به آگهی های روزنامه همشهری سری زدم با آگهی جذب کارشناس مهندسی بهداشت محیط جهت رتبه بندی رخی از شرکت ها مواجه شدم. این موضوع به هر حال به عنوان یک موقعیت کاری به شمار میاید و میتواند مورد استفاده بسیاری از دوستان قرار گیرد انشاءالله که بتوانیم با پیگیری ارتقاء جایگاه مهندسی بهداشت محیط در رتبه بندی شرکت های مهندسی مشاور در جداول سازمان مدیریت و یرنامه ریزی سابق موقعیت های شغلی مناسب تری بدست آوریم.

لذا آگهی این شرکت ها در سایت درج میگردد:

1.کاردان، کارشناس عمران، معماری، مکانیک، برق، آبیاری، زمین شناسی، کارتوگرافی، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی محیط زیست، معدن، کشاورزی، صنایع، مدیریت و اقتصاد با سابقه و بدون سابقه جهت رتبه بندی مورد نیاز است

علاقه مندان میتوانند با شماره تلفن 66506209 تماس حاصل فرمایند

2.جهت رتبه بندی محیط زیست به کارشناسان مهندسی منابع طبیعی، مهندسی بهداشت محیط و کامپیوتر مورد نیاز است.
علاقه مندان میتوانند با شماره تلفن 44231791 تماس حاصل فرمایند.

منبع:روزنامه همشهری مورخه 89/10/1

لطفا به تاریخ آگهی ها دقت فرمایید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
elham9192
مدیر بخش
مدیر بخش

پست توسط elham9192 »

سلام با تشكر از شما آيا ما كه ليسانس بهداشت محيط داريم وعنوان مهندسي در آن درج نشده است مي توانيم از اين موقعيت استفاده كنيم.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام دوست گرامی به تمامی کارشناسان بهداشت محیط از تاریخ 1361 به بعد اعطاء درجه مهندسی مصوب و ابلاغ شده است و شما در حال حاضر میتوانید مدرک خودتان را به همراه اصل ابلاغیه که در سایت وجود دارد به شرکت ها ارسال نمایید.

موفق باشید
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
sarah
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط sarah »

سلام من كه رشته ام محيط زيست است گرايش امايش و ارزيابي زيست محيطيدر موردكار چه كار بايد كنم؟
mahsamaira
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahsamaira »

سلام من عضو سایت شدم ولی درست نمیتونم از لینکهای گذاشته شده در سایت استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید.
tca
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط tca »

باسلام واحترام اگر سری به سایت معاونت برنامه ریزی بخش رتبه بندی شرکت های پیمانکار بزنیم خواهیم دید که مناسب ترین وامتیاز آور ترین رشته برای اخذ رتبه جهت رشته بهداشت محیط رتبه پیمانکاری در گروه کشاورزی می باشد آیا راهی برای تغییر این دسته بندی ناهمگون وجود دارد؟
-----8-----
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام، کاربر گرامی حق با شماست و مطمئنا با وجود تصوب عنوان مهندسی بهداشت محیط میتوان از طریق دانشگاهها، و انجمن بهداشت محیط ایران این مسئله را پی گیری نمود.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “استخدام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان