توليد الكتريسته از طريق فاضلاب

در این انجمن به شیمی آب و فاضلاب در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
narsis_health
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

توليد الكتريسته از طريق فاضلاب

پست توسط narsis_health »

[RIGHT][font=Tahoma]موفقيت دانشجوي قمي در توليد الكتريسته از طريق فاضلاب[/font][/RIGHT]
[JUSTIFY][font=Tahoma]دانشجوي قمي كارشناسي ارشد مهندسي بهداشت محيط موفق به توليد انرژي الكتريسته از طريق فاضلاب شد.[/font]

[font=Arial]به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قم، خانم زينب ياوري با بيان اينكه موضوع پايان نامه كارشناسي ارشد وي در خصوص استفاده از پيل سوختي ميكروبي است گفت: اين پيل سوختي يك سيستم الكتروشيميايي زيستي است كه با كمك شبيه‌سازي برهم‌كنش‌هاي باكتريايي موجود در طبيعت، جريان الكتريسيته توليد مي‌ كند.[/font][/JUSTIFY]
[JUSTIFY][font=Arial]وي با اشاره به محدوديت استفاده از سوخت هاي فسيلي در دنيا افزود: در حال حاضر دنيا به سمت استفاده از انرژي هاي پاك و ارزان حركت مي كند .
اين دانشجوي قمي با بيان اينكه در اين دستگاه با استفاده از ميكرو ارگانيسم ها انرژي الكتريسته توليد مي شود گفت: در اين سيستم به طور همزمان فاضلاب نيز تصفيه مي شود.
خانم ياوري توليد محصولي مفيد به شکل انرژي الکتريسيته ، توليد گاز هيدروژن و بي‌ نيازي از هوادهي را از جمله مزاياي اين سيستم برشمرد و افزود: کاهش جامدات توليد شده از ديگر مزاياي اين سيستم است و جرم ميکروبي توليد شده در اين فرايند در مقايسه با دو سيستم هوازي لجن فعال و صافي چکنده كمتر است.
[/font]
[/JUSTIFY]
[RIGHT]
[font=Times New Roman]منبع:سايت دانشگاه علوم پزشكي قم[/font][/RIGHT]
Msh258
جدید
جدید
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Msh258 »

مطلب جالبی بود. ممنون
narsis_health
جدید
جدید
تماس:

پست توسط narsis_health »

براي خودمم جالب بود
آخرین ويرايش توسط 1 on narsis_health, ويرايش شده در 17.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام

بارها تذکر داده شده است که طبق قوانین سایت برای تشکر تنها از دکمه تشکر تصویر استفاده نمایید تا سبب افزایش اعتبار نویسنده گردد و لطفا از ارسال پاسخ با موضوع تشکر بپرهیزید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “شیمی آب و فاضلاب”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان