محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

hejazi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط hejazi »

با سلام.
من مطلب درباره " روش هاي كاهش توليد زباله در جوامع شهري " مي خوام! كسي مي تونه راهنمايي كنه؟ يا رفرنس معرفي كنه؟
pvmagician
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: ایران - کرمان
تماس:

پست توسط pvmagician »

سلام
سایت خوبی دارید و من خیلی وقته به آن سر میزنم!
اما این محدودیت 300 امتیازی، برای کسانی مثل من که تازه به این رشته وارد شده اند و با توجه به سابقه ی علمی ما (سال اول و دوم کارشناسی!!!) چطور توقع دارید که بتونند به ارائه مطلب و کسب امتیاز در سایت بپردازند؟
حال آنکه یکی از گروه هایی که مقالات موجود در سایت برای آن ها بسیار مفید و کاربردی است، همین تازه وارد های انی رشته اند!
آیا برای این موضوع هم فکری کرده اید؟
rafiee81
جدید
جدید
تماس:

پست توسط rafiee81 »

با سلام و خسته نباشيد
تا به حال 5 يا 6 فايل با فرمت pdf و ppt در سايت آپلود نموده ام ولي امتيازي اضافه نگرديده است.
لطفاً رهنمود فرماييد.
نمایه کاربر
yakames
جدید
جدید
تماس:

Re: محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت

پست توسط yakames »

سلام به همه دوستان مهندس با سواد(:
سایت خیلی خوبی دارید امیدوارم فرصت کنم زیاد بهش سر بزنم فکر کنم وقتی ترم تموم شد بتونم امتیازی که برا دانلود فایل لازمه رو بدست بیارم و فایلمو دانلود کنم به امید اون روز!!!! تصویر
نمایه کاربر
arsallann
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re:

پست توسط arsallann »

rafiee81 نوشته شده:با سلام و خسته نباشيد
تا به حال 5 يا 6 فايل با فرمت pdf و ppt در سايت آپلود نموده ام ولي امتيازي اضافه نگرديده است.
لطفاً رهنمود فرماييد.

دوست عزیز شما بوسیله تشکر های دیگر کاربران و همچنین با پاسخ صحیح به سولات هفته می توانید امتیاز کسب کنید.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت

پست توسط naderloo »

yakames نوشته شده:سلام به همه دوستان مهندس با سواد(:
سایت خیلی خوبی دارید امیدوارم فرصت کنم زیاد بهش سر بزنم فکر کنم وقتی ترم تموم شد بتونم امتیازی که برا دانلود فایل لازمه رو بدست بیارم و فایلمو دانلود کنم به امید اون روز!!!! تصویر
سلام دوست عزیز کلیه محدودیت ها از سایت برچیده شده است و در حال حاضر برای دانلود فایلها نیازی به امتیاز نیست برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:

گرامیداشت پنجمین سال تولد سایت
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان