دکترای مهندسی محیط زیست-آلودگی هوا

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
amirs1987
جدید
جدید
تماس:

دکترای مهندسی محیط زیست-آلودگی هوا

پست توسط amirs1987 »

سلام دوستان عزیز

ممنون میشم عزیزانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن.
کنکور دکترا از امسال سهم بیشتری تو قبولی داره واسه همین از اهمیت زیادی برخوردار میشه.
دروس تخصصی این درس ریاضی 1 و2 - الودگی هوای پیشرفته----دروس عمومی (زبان- استعداد تحصیلی)
اول اینکه سوالات کنکور سال های قبل این رشته رو چطور میتونم گیر بیارم؟(تو سرچ اینترنتی فقط سال 91 رو تونستم پیدا کنم)
و دوم اینکه برای درس آلودگی هوا چه منبعی معرفی میکنید؟(کتاب یا جزوه)

با تشکر
صادقی
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

Re: دکترای مهندسی محیط زیست-آلودگی هوا

پست توسط mjsadeh »

amirs1987 نوشته شده:سلام دوستان عزیز

ممنون میشم عزیزانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن.
کنکور دکترا از امسال سهم بیشتری تو قبولی داره واسه همین از اهمیت زیادی برخوردار میشه.
دروس تخصصی این درس ریاضی 1 و2 - الودگی هوای پیشرفته----دروس عمومی (زبان- استعداد تحصیلی)
اول اینکه سوالات کنکور سال های قبل این رشته رو چطور میتونم گیر بیارم؟(تو سرچ اینترنتی فقط سال 91 رو تونستم پیدا کنم)
و دوم اینکه برای درس آلودگی هوا چه منبعی معرفی میکنید؟(کتاب یا جزوه)

با تشکر
صادقی
با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفاً سوال خود را در تاپیک مشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط مطرح نمائید تا ضمن بهره گیری از تجربیات ارزنده رتبه 2 کنکور دکترای بهداشت محیط ورودی 90 (جناب آقای مهندس ماروسی) انسجام و پیوستگی مطالب نیز حفظ گردد و از سوالات و پست های سایر عزیزان نیز استفاده نمائید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
نمایه کاربر
amirs1987
جدید
جدید
تماس:

Re: دکترای مهندسی محیط زیست-آلودگی هوا

پست توسط amirs1987 »

mjsadeh نوشته شده: با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفاً سوال خود را در تاپیک مشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط مطرح نمائید تا ضمن بهره گیری از تجربیات ارزنده رتبه 2 کنکور دکترای بهداشت محیط ورودی 90 (جناب آقای مهندس ماروسی) انسجام و پیوستگی مطالب نیز حفظ گردد و از سوالات و پست های سایر عزیزان نیز استفاده نمائید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
ممنون از پاسخ گویی
این تاپیک را دیدم
ولی منابع مربوط به بهداشت محیط با مهندسی محیط زیست فرق داره.درسته؟
بهر حال ممنونم از رانماییت.اونجا هم مطرح کردم.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان