کیفیت آب خام، پساب ها وآب های برگشتی برای مصرف مجدد

در این انجمن به تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

کیفیت آب خام، پساب ها وآب های برگشتی برای مصرف مجدد

پست توسط naderloo »

این هم راهنماي طبقه بندي كيفيت آب خام، پساب ها وآب هاي برگشتي براي مصارف صنعتي و تفرجي

طبق معمول پسورد فایل های سایت موژ آدرس دامین سایت یعنی www.mozh.org میباشد.

امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد. :wink:

لینک اصلی:راهنمای مذکور را مستقیما از سایت موژ، مهندسي بهداشت، ایمنی و محیط زیست و از این لینک دریافت نمایید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
Farzan
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط Farzan »

با سلام و عرض احترام
لطفا در زمینه تصفیه پساب صنعتی اینجانب را راهنمایی کنید. همچنین در زمینه مسائل مرتبط به آب در کارخانجات و روش های حل آن مسائل را.
با سپاس فراوان :)
hellooo
salarvarzi
جدید
جدید
محل اقامت: khozstan
تماس:

پست توسط salarvarzi »

[JUSTIFY]سلام فرزاد سالارورزي از خوزستان به دنبال مطلب كاملي در مورد بهداشت وكيفيت آب هستم جهت كامل كردن پروژه دانشجوييم ترم 3 كارداني به كار شناسي رشته مهندسي انتقال آب زير گروه عمران هستمfarzad[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
fazad
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام فرزاد سالارورزي از خوزستان به دنبال مطلب كاملي در مورد بهداشت وكيفيت آب هستم جهت كامل كردن پروژه دانشجوييم ترم 3 كارداني به كار شناسي رشته مهندسي انتقال آب زير گروه عمران هستمfarzad

[JUSTIFY]دوست عزیز سلام
منظورتان از مطلب کامل چیست ؟ همانطور که میدونید مبحث بهداشت و کیفیت آب بسیار وسیع است .پیشنهاد میکنم مطلب درخواستی خود را در سایت جستجو نمایید(با استفاده از امکان جستجو توسط گوگل که در بالا و سمت راست سایت قرار دارد) و در صورتیکه به پاسخ نرسیدید جزئیات آن را در همین تاپیک بنویسید.[/JUSTIFY]
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

ا سلام و عرض احترام
لطفا در زمینه تصفیه پساب صنعتی اینجانب را راهنمایی کنید. همچنین در زمینه مسائل مرتبط به آب در کارخانجات و روش های حل آن مسائل را. با سپاس فراوان تصویر

[JUSTIFY]سلام دوست عزیز
در خصوص تصفیه فاضلاب صنعتی مطالب زیادی در سایت قرار دارد، پیشنهاد میکنم مطلب درخواستی خود را در سایت جستجو نمایید(با استفاده از امکان جستجو توسط گوگل که در بالا و سمت راست سایت قرار دارد) و در صورتیکه به پاسخ نرسیدید جزئیات آن را در همین تاپیک بنویسید.

[/JUSTIFY]
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
abrayan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط abrayan »

با سلام وتشکر از زحمات ارزشمند شما
اطلاعاتی مربوط به طراحی راکشن تانک های صنعتی کانتینیوس تصفیه آب را از کجا میتوانم بدست بیاورم؟
پیشاپیش سپاسگزارم
samei
جدید
جدید
تماس:

پست توسط samei »

[JUSTIFY]با سلام خدمت همه دوستان عزيز

من در ارتباط با آماده سازي سطح فلزات فعاليت ميكنم در ارتباط با محلولهاي داخل وانهاي عملياتي و بجهت با بردن كيفيت پوشش نهايي ضرورت دارد تا محلول داخل وان تازه بشود و اثر تركيبات مزاحم ( از جمله ذران معلق فسفات آهن 3 ) به حداقل برسد . بدين منظور يك مجموعه فيلتر پرس روي سيستم نصب شده است تا ذرات را با سايز 5 ميكرون و بيشتر جذب نموده و از وان خارج نمايد .
حال سوال اينجاست :
1 / چه پارامترهايي در ارتباط با راندمان فيلتر پرس ميتواند موثر باشد ؟
2 / براي پايش روزانه يا ادواري عملكرد فيلتر پرس چه مواردي در چك ليست لحاظ شود ؟
3 / چه ارتباطي بين جنس فيلتر ها ، مش فيلتر و سطح موثر فيلتر با دبي فيلترات خروجي و كدورت آن مطرح مي باشد ؟
4 / آيا ميتوان گفت كه مثلا : فيلتر سايز x ، بايد خروجي با كدورت y بدهد ؟
5/ چه استانداردي براي سنجش قطر و فراواني ذرات خروجي فيلترات فيلتر پرس مطرح مي باشد ؟
6 / در ايران و علي الخصوص تهران كدام مراكز تجهيز مرتبط با سنجش قطر و فراواني سايز ذرات را دارند؟
7 / چه پارامترهايي روي فيلترات قابل سنجش است ؟ ( استانداردها ؟ )
( مشخصات : لطفا تلفن تماس و فرد متولي تجهيز مذكور اعلام گردد )

با تشکر از همه دوستان سایت موژ[/JUSTIFY]
samei
جدید
جدید
تماس:

پست توسط samei »

سلام

آيا كسي راجع به فيلتر پرس اطلاعاتي ميتونه ارائه كنه ؟

فيلتر پرس سازهاي قهار ايران و دنيا چه شركتهايي هستند ؟

با تشكر از همه دوستان موژ
samies
جدید
جدید
تماس:

پست توسط samies »

جناب آقای نادرلو با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از اینکه چنین سایت جامع و مفیدی را ایجاد نموده اید تا افرادی مانند بنده که تصمیم به ادامه تحصیل و ارتقای دانش خود در این زمینه دارند بتوانند به نحو احسن از این سایت بهره لازم را ببرند.
تنها مشکل بنده اینست که نمی دانم چطور باید امتیازات خود را افزایش دهم تا بتوانم از مطالب و فایل هایی که شما برای دانلود در این سایت قرار می دهید استفاده کنم زیرا امتیاز بنده در حال حاضر 156 می باشد که حداقل امتیاز برای دانلود کردن 200 امتیاز می باشد. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید. با تشکر.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام
جهت اطلاع در این خصوص به لینک ذیل مراجعه کنید:

محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت کاربران