موسسات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

موسسات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

پست توسط naderloo »

یکی از کاربران سایت در خواست کرده بودند تا از موسساتی که در خصصوص آمادگی کنکور کارشناسی ارشد فعالیت میکنند بررسی صورت پذیرد و وضعیت خدمات این موسسات به رشته های مهندسی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در مقطع آمادگی کارشناسی ارشد اطلاع رسانی شود.
امروز فرصتی دست داد که با برخی از موسسات تماس گرفته و اطلاعات کسب کنم متن زیر شامل جزئیات این تماس ها میباشد از دوستانی که اطلاعات کاملتری دارند دعوت به عمل میاید تا در پاسخ به همین پست در این زمینه اطلاع رسانی نمایند:

موسسه اکسین:این موسسه برای رشته های مهندسی بهداشت محیط ، حرفه ای و همچنین ایمنی خدمات حضوری ارائه نمی نماید در خصوص بسته های آموزشی هم موردی را تعبیه نکرده است.

مدرسان شریف:این موسسه برای رشته های مهندسی بهداشت محیط ، حرفه ای و همچنین ایمنی خدمات حضوری ارائه نمی نماید در خصوص بسته های آموزشی هم موردی را تعبیه نکرده است.

موسسه ماهان:این موسسه برای رشته های مهندسی بهداشت محیط ، حرفه ای و همچنین ایمنی خدمات حضوری ارائه نمی نماید در خصوص بسته های آموزشی هم موردی را تعبیه نکرده است.

موسسه پارسه:این موسسه برای رشته های مهندسی بهداشت محیط ، حرفه ای و همچنین ایمنی خدمات حضوری ارائه نمی نماید در خصوص بسته های آموزشی هم موردی را تعبیه نکرده است.

گروه آموزش سنا:این گروه دارای آزمون غیر حضوری شش مرحله ای برای کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط میباشد

انتشارات خانیران:این انتشارات دارای کتب متعدد در خصوص مجموعه تست های موضوعات مختلف جهت آزمون های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط است

ادامه دارد.....
آخرین ويرايش توسط 4 on naderloo, ويرايش شده در 6.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
navidsafavy
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط navidsafavy »

با تشكر از جناب آقاي نادرلو
ممنون كه پي گير اين موضوع شديد
بايد به اطلاع برسانم تا آنجايي كه من خبر دارم موسسه پارسه هم خدماتي در زمينه رشته بهداشت محيط نمي ده
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سید نوید صفوی
sharif
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: iran
تماس:

پست توسط sharif »

باسلام متحرم سایت
این سوال چند وقت بودکه ذهن منو مشغول کرده بود
بابت تحقیقی که انجام دادید سپاس گذارم

آسمان هر کس به اندازه معرفت اوست،
بی شک آسمان دوستان انتها ندارد....

محمد شریف حسین بر
elham9192
مدیر بخش
مدیر بخش

پست توسط elham9192 »

تا جايي كه من اطلاع دارم تنها اموزشگاهاي خانيران و معين در اين زمينه فعاليت ميكنند
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

همچنین گروه آموزش سنا دارای آزمون غیر حضوری برای کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط میباشد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
mahsa-gh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahsa-gh »

با سلام
آقای ندرلو بسیار متشکرم
sarv
جدید
جدید
محل اقامت: shiraz
تماس:

پست توسط sarv »

با تشکر از آقای ندرلو
موسسه سنجش و دانش هم دارای آزمون های 6 یا 7 مرحله ایست و فکر می کنم دارای بسته های آموزشی هم باشد.
نمایه کاربر
mahdie
جدید
جدید
محل اقامت: بوشهر
تماس:

Re: موسسات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

پست توسط mahdie »

آموزشگاه معین هم خوبه هم آزمون داره هم بسته آموزشی واسه ارشد بهداشت محیط
نمایه کاربر
sayee
جدید
جدید
تماس:

پست توسط sayee »

ممنون از تحقیقی که کردین من چند روزی بود که دنبال کلاس کنکور بودم اینطوری جواب خیلی از سئوالامو گرفتم
پس حالا چکار باید بکنم ؟
من می خوام ادامه تحصیل بدم تو مقطع کارشناسی ارشد تو رشته بهداشت محیط خیلی نیاز به کلاس تقویتی دارم
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط masoomehtorabideh »

ممنونم آقای ندرلو بابت احساس مسولیت و پاسخ گویی سریع به این سوال
راستش من برای بچه های علوم پزشکی تعریف موسسع معین رو شنیدم اما نمیدونم راست میگن یا نه اخه هر کدوم از این موسسات کلی از عکس داوطلبین رو منتشر میکنند و مدعی هستند که اونا از طریق موسسشون تنونستن رتبه های برتر رو به دست بیارن.اما حقیقت رو خدا میدونه.کاشکی امکانش بود با بچه ها قبول شده حرف بزنیم. و رتبه ها شون رو بدونیم
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

این فقط نظر شخصی بنده هست

این موسسات به جز کسب درآمد به هیچ چیز دیگه فکر نمیکنن. تنها خدمتشون خالی کردن جیب ملت هست. بویژه یرای رشته های محجوری مثل بهداشت
این مراکز از دانشجویان رتبه های اول سالهای قبل که دیگه دغدغه کنکور ندارند دعوت میکنند که براشون تست طراحی کنند.

یه موسسه آموزشی باید مثل یک محیط آکادمیک یه بورد تخصصی داشته باشه

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران هم یه مدت از این ژانگولر بازی ها زیاد داشت الان رو نمیدونم !!!!!!!!!
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
aylin
جدید
جدید
حالت من: Relax
محل اقامت: میاندواب
تماس:

پست توسط aylin »

سلام عزیزم ،ببین یه توصیه ای برات دارم اصلا به کلاس و موسسه فک نکن بخدا پارسال جزوه های سنارو گرفتم واقعا بیخود بودن همون منابهو بخونی کافیه منم امسال کنکور میدم سال پیش قبول نشدم خوب خونده بودم ولی جواب دادن سوالایی که نمیدونستم کارو خراب کرد.
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

aylin نوشته شده:سلام عزیزم ،ببین یه توصیه ای برات دارم اصلا به کلاس و موسسه فک نکن بخدا پارسال جزوه های سنارو گرفتم واقعا بیخود بودن همون منابهو بخونی کافیه منم امسال کنکور میدم سال پیش قبول نشدم خوب خونده بودم ولی جواب دادن سوالایی که نمیدونستم کارو خراب کرد.
منم با نظر شما در مورد جزوه موافقم.نظرتون در مورد کنکور های ازمایشی چیه؟اونا تاثیری دارند یا نه؟
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

farshid نوشته شده:این فقط نظر شخصی بنده هست

این موسسات به جز کسب درآمد به هیچ چیز دیگه فکر نمیکنن. تنها خدمتشون خالی کردن جیب ملت هست. بویژه یرای رشته های محجوری مثل بهداشت
این مراکز از دانشجویان رتبه های اول سالهای قبل که دیگه دغدغه کنکور ندارند دعوت میکنند که براشون تست طراحی کنند.

یه موسسه آموزشی باید مثل یک محیط آکادمیک یه بورد تخصصی داشته باشه

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران هم یه مدت از این ژانگولر بازی ها زیاد داشت الان رو نمیدونم !!!!!!!!!
دکتر فرشید نظرتون در مورد کنکور های ازمایشی چیه؟به نظرتون اگه خودمون تست های سال گذشته رو کار کنیم کافیه یا اینکه اون هم میتونه مفید باشه؟
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

دوست عزیز کلا تمام روشهای کمک آموزشی از جمله تست، کلاس کنکور، جزوه و کنکور آزمایشی خوب هستند.
اما مسئله اینه به چه قیمتی ؟؟؟؟
از دست رفتن زمان، پول، بعد روانی مسئله و ....

نظر شخصی من: برای بهداشت محیط همه اش جفنگه ..................
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان