کارشناسی ارشد بهداشت محیط

در این انجمن به بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
Barane_Bahari
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط Barane_Bahari »

باسلام خدمت دوستان گرامی
من کارشناسی کشاورزی-منابع طبیعی- محیط زیست خوندم اول اینکه میخواستم بدونم میتونم برای ارشد کنکور بهداشت محیط وزرات بهداشت شرکت کنم؟
منابع این رشته برای ارشد انگلیسی هستن ایا منابع معادل فارسی وجود نداره؟
میزان پذیرش تو این رشته چن نفره؟ایا من شانسی برای قبولی دارم؟
ایا کلاس کنکوری برای این رشته هست؟
و مهمتر از همه ایا برای ارشد هم این رشته طرح داره و موقعیت شغلیش در نقطع ارشد نسبت به رشته ی خودم با توجه به اوضاع بد کار امروز چطوره؟
پیش از این از دوستانی که در این زمینه بهم کمک میکنن مممنونم
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

Barane_Bahari نوشته شده:باسلام خدمت دوستان گرامی
من کارشناسی کشاورزی-منابع طبیعی- محیط زیست خوندم اول اینکه میخواستم بدونم میتونم برای ارشد کنکور بهداشت محیط وزرات بهداشت شرکت کنم؟
منابع این رشته برای ارشد انگلیسی هستن ایا منابع معادل فارسی وجود نداره؟
میزان پذیرش تو این رشته چن نفره؟ایا من شانسی برای قبولی دارم؟
ایا کلاس کنکوری برای این رشته هست؟
و مهمتر از همه ایا برای ارشد هم این رشته طرح داره و موقعیت شغلیش در نقطع ارشد نسبت به رشته ی خودم با توجه به اوضاع بد کار امروز چطوره؟
پیش از این از دوستانی که در این زمینه بهم کمک میکنن مممنونم
سلام، در مورد رشته های مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد باید به دفترچه آزمون مراجعه نمایید میتوانید به صفحه 27 دفترچه آزمون مراجعه نمایید با توجه به اینکه در ستون رشته های مورد پذیرش قید گردیده است کارشناسی در رشته های مختلف بهداشت، علوم و علوم مهندسی شما میتوانید برای ارشد کنکور بهداشت محیط شرکت نمایید.

در خصوص منابع هم لطفا به مبحثمشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط مراجعه نمایید

در خصوص کلاس کنکور هم باید عرض کنم که اطلاعی در این خصوص ندارم

در خصوص بازار کار هم با توجه به اینکه از بازار کار رشته شما خبر ندارم نمیتونم مقایسه ای ارائه بدم

دانلود دفترچه آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 1392
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

Re: کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط mazhan »

سلام خدمت دوستان عزیز....بنده کارشناسی بهداشت محیط دارم ...والان که میخوام واسه ارشد ازاد شرکت کنم بین چند رشته واسه ثبت نام تردید دارم....1-بهداشت محیط (البته گرایشهای مختلف محیط زیست منظورمه

)2-علوم تغذیه3-مدیریت خدمات بهداشتی درمانی3-تغذیه درعلوم بهداشتی......ازتون خواهش میکنم باتوجه به احتمال قبولی وبهتر بودن ان رشته منو راهنمایی کنید...در ضمن من شاغل در شبکه بهداشت هستم...ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “تالار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان