سوال از مدیران سایت

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

سوال از مدیران سایت

پست توسط masoomehtorabideh »

با سلام
من یکی از جزوه های تایپ شده رو از سایت خریداری کردم میخواستم بدونم به لحاظ شرعی اشکالی داره که این جزوه ها را در اختیار دیگران قرار بدم تا از اونا کپی بزنن؟این سوال را به این دلیل می پرسم که به نظرم جزو ها توسط این سایت اماده شده و در انحصار این سایته؟ممنونم
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: سوال از مدیران سایت

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:با سلام
من یکی از جزوه های تایپ شده رو از سایت خریداری کردم میخواستم بدونم به لحاظ شرعی اشکالی داره که این جزوه ها را در اختیار دیگران قرار بدم تا از اونا کپی بزنن؟این سوال را به این دلیل می پرسم که به نظرم جزو ها توسط این سایت اماده شده و در انحصار این سایته؟ممنونم
سلام، باید عرض کنم که بله به لحاظ شرعی اشکال داره اگر غیر از این بود که تمامی جزوات در سایت به صورت رایگان عرضه میشد
به هر حال سایت و تهیه کنندگان و ویرایش کنندگان این جروات که از کاربران همین سایت هستند راضی به اینکار نیستند
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط masoomehtorabideh »

naderloo نوشته شده:
سلام، باید عرض کنم که بله به لحاظ شرعی اشکال داره اگر غیر از این بود که تمامی جزوات در سایت به صورت رایگان عرضه میشد
به هر حال سایت و تهیه کنندگان و ویرایش کنندگان این جروات که از کاربران همین سایت هستند راضی به اینکار نیستند
ممنونم اقای مهندس.خودم تا حدی مطمئن بودم میخواستم شکم برطرف بشه و از طرف دیگر تذکری برای بقیه دوستان هم باشد
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:
naderloo نوشته شده:
ممنونم اقای مهندس.خودم تا حدی مطمئن بودم میخواستم شکم برطرف بشه و از طرف دیگر تذکری برای بقیه دوستان هم باشد
با تشکر به هر حال مطرح کردن این بحث مناسب بود.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان